Sunset & Full Moons

17.11.2019

The Script podzielili się ze światem swoim nowym albumem – „Sunsets & Full Moons”. To już szósty krążek w dorobku zespołu, który znalazł się w szczytowej formie. Główny singiel „The Last Time” był odtwarzany przez fanów Dublińczyków miliony razy. Od jego premiery zespół miał okazję pojawić się wielokrotnie w brytyjskich programach telewizyjnych i radiowych.

Płyta „Sunsets & Full Moons” to zestawienienie chwytliwych melodii, burzy emocji i doskonałego brzmienia. Pod wieloma względami można go uznać za kontynuację pokochanego przez słuchaczy debiutanckiego krążka. Oba miały swoją genezę w bardzo trudnych chwilach. Frontman – Danny O’Donoghue stracił ojca w czasie nagrywania pierwszego albumu, 10 lat później nasz świat opuściła jego matka. Naturalnie odbicie tych zdarzeń można dostrzec w muzyce The Script. Szczerość w dzieleniu się swoimi tragicznymi doświadczeniami tworzy niesamowitą nić porozumienia ze słuchaczami.

Krążek został wyprodukowany przez sam zespół w Metropolis Studios. Przy miksach i masteringu wspierał ich stary przyjaciel – Mark „Spike” Stent (Coldplay, Beyonce, Frank Ocean), Manny Marroquin (Post Malone, Lizzo, Dua Lipa) i Dan Frampton (AuRa, Major Lazor, Jack Sovoretti). W rezultacie dla The Script rozpoczęła się nowa era. Do tej pory projekt sprzedał na świecie ponad 10 milionów albumów, prawie 2 miliony biletów na swoje koncerty, a każdego miesiąca ich piosenki odtwarzane są przez ponad 12 milionów fanów.

zródło:Sony Music Poland

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN