Program Radia rdn

Program radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

  • Pasmo w godzinach 17:00 – 6:00 jest wspólne dla RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
  • Poranny program powtarzany jest nocą w godz. 24:00 – 4:00
  • Między 4:00 a 5:45 muzyka i powtórki niektórych audycji
  • Wiadomości: od 6:30 do 17:00 co 30 minut oraz o 20:00
  • Wiadomości kulturalne: 6:45, 10:45 i puls
  • Traffic: 6:45, 7:15, 7:45, 9:45, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15
  • Serwisy sportowe: 6:45, 16:50
  • Kościół Żywy Wydarzenia: 5:45, 18:50, 21:2
  • Słowo za słowo 8.15,9:15
  • Rozmowa w pulsie regionu 16:15
sound
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Wiadomości
06:10
Modlitwa w drodze
06:15
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia, Patron dnia
06:30
Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w regionie (Piotr Fortuna)
09:00
Bliżej południa (Rafał Huszno) / Co jest grane (Alicja Stolarczyk)
11:00
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
12:00
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Tu wszystko gra (Krystyna Pasek)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls Regionu
17:00
Chwytaj Życie (Ewa Biedroń)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Studium biblijne powt.
20:30
Warto być trzeźwym (ks. Zbigniew Guzy)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Kościół Żywy Wydarzenia, Serwis lokalny
21:30
Mocne Marki (Rafał Huszno)
23:00
Pod dachem nieba powt. (Sławomir Kruczek)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Wiadomości
06:10
Modlitwa w drodze
06:15
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia, Patron dnia
06:30
Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
09:00
Bliżej południa (Rafał Huszno) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
11:00
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
12:00
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Tu wszystko gra (Krystyna Pasek)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Bez skierowania (Aneta Mleczko)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Lista przebojów RDN (Paweł Mleczko)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny, Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Przesłuchanie (Sebastian Szafarz)
23:00
Folkowa Lista Przebojów powt. (Andrzej Zarych)
00:00
Powtórka Programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Wiadomości
06:10
Modlitwa w drodze
06:15
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia, Patron dnia
06:30
Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
09:00
Bliżej południa (Rafał Huszno) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
11:00
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
12:00
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Tu wszystko gra (Krystyna Pasek)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Chwytaj Życie (Ewa Biedroń)
17:58
Minutka na słowo (Justyna Dziedzic)
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Mistyka ciała (ks. Piotr Adamczyk)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny,Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Rockolekcje (Robert Krupa)
23:00
Filmowe Hity powt. (Rafał Urbaś)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Wiadomości
06:10
Modlitwa w drodze
06:15
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:30
Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
09:00
Bliżej południa (Rafał Huszno) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
11:00
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
12:00
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Tu Wszystko Gra (Krystyna Pasek)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls Regionu (Redakcja RDN)
17:00
Chwytaj życie (Ewa Biedroń)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Lista z Mocą! (ks. Piotr Adamczyk)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny, Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Nikodemowe Podróże (ks. Krzysztof Orzeł)
23:00
Bez skierowania powt. (Aneta Mleczko)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Wiadomości
06:10
Modlitwa w drodze
06:15
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:30
Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
09:00
Bliżej Południa / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
11:00
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
12:00
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Tu Wszystko Gra (Krystyna Pasek)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Chwytaj życie (Ewa Biedroń)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
W trosce o kościół (Ewa Biedroń)
20:20
Artyści wiary
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Wehikuł czasu (Krzysztof Borowiec)
22:00
Wieczór pod gwiazdami (Krzysztof Borowiec)
23:00
Lista z Mocą powt. (ks. Piotr Adamczyk)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Godzinki do NMP
06:30
Modlitwa w drodze
06:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
07:05
Sobotni poranek (Paweł Mleczko)
10:00
Witaj w Klubie (Justyna Dziedzic)
11:05
Bankomat – informacje ekonomiczne z Polski i świata
11:30
RDN patronuje
12:05
Grand Lista (Krzysztof Borowiec)
14:00
Fonograf (Krzysztof Borowiec)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
GOod Sounds (Jakub Zaborski)
16:00
Muzyka filmowych hitów (Rafał Urbaś)
17:00
Wywiad z człowiekiem
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Rozmowy o Kościele ” na wzór Chrystusa” (ks. Piotr Adamczyk)
20:30
Głos ewangelii
21:00
Krótka transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Wieczór dla Ciebie
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
06:00
Anioł Pański
06:05
Godzinki do NMP
06:30
Modlitwa w drodze
06:45
Modlitwa poranna,Kościół Żywy Wydarzenia,Patron dnia
07:00
Księga (ks. Janusz Stańczuk)
07:45
W trosce o Kościół (Ewa Biedroń)
08:00
Folkowa Lista Przebojów (Andrzej Zarych)
08:58
Kropla
09:00
Transmisja Mszy św.
10:00
Hurrrraaaaaa…….niedziela! (Paweł Mleczko & Jerzy Zabawa)
11:40
Moje pocieszenie (Dorota Kunc)
12:00
Anioł Pański
12:05
Piosenki z folkowej listy i Folkowe granie i gadanie (Piotr Gąsienica)
12:30
Koncert życzeń
15:00
Godzina Miłosierdzia
15:20
Koncert Życzeń
16:30
Audycja misyjna (ks. Stanisław Wojdak, ks. Andrzej Augustyn, ks. Jan Bartoszek , Klerycy)
17:30
Studium Biblijne
17:58
Minutka na słowo
18:00
Pod dachem nieba (Sławomir Kruczek)
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa (ks. Piotr Adamczyk ze słuchaczami)
19:45
Serwis Watykański
20:00
Magazyn sportowy (Grzegorz Golec)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:30
Muzyka mistrzów (ks. Stanisław Garnczarski)
22:30
Salon dziennikarski Floriańska 3
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na Transmisje
Mszy Św.
rdn_f polecamy