Program Radia rdn

Program radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

  • Pasmo w godzinach 17:00 – 6:00 jest wspólne dla RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
  • Poranny program powtarzany jest nocą w godz. 24:00 – 4:00
  • Między 4:00 a 5:45 muzyka i powtórki niektórych audycji
  • Wiadomości: od 6:30 do 17:00 co 30 minut oraz o 20:00
  • Wiadomości kulturalne: 6:45, 10:45
  • Traffic: 6:45, 7:15, 7:45, 9:45, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15
  • Serwisy sportowe: 6:45, 16:50
  • Kościół Żywy Wydarzenia: 5:45, 18:50, 21:20
sound
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Tarnowski poranek (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
09:05
Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
12:05
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
13:05
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudnie w pełni (Lucyna Ruchała)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Studium Biblijne
20:30
Warto być trzeźwym (ks. Zbigniew Guzy)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Mocne Marki (Rafał Huszno)
23:00
Pod dachem nieba (powtórka)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Tarnowski poranek (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
09:05
Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
12:05
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
13:05
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudnie w pełni (Lucyna Ruchała)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
16:30
Magazyn żużlowy
17:00
Bez skierowania
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Lista przebojów RDN
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Przesłuchanie
23:00
Folkowa Lista Przebojów (powtórka)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Tarnowski poranek (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
09:05
Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
12:05
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
13:05
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudnie w pełni (Lucyna Ruchała)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Rockolekcje
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Coverove hity (Bartosz Więcek)
23:00
Grajmy Swoje (powtórka) (Monika Faron-Miśtak)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Tarnowski poranek (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
09:05
Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
12:05
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
13:05
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudnie w pełni (Lucyna Ruchała)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
Lista z Mocą!
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
W dżinsach i koloratce
23:00
Bez skierowania (powtórka)
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Tarnowski poranek (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
09:05
Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane? (Alicja Stolarczyk)
12:05
Playlista nieoczywista (Rafał Huszno)
13:05
Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudnie w pełni (Lucyna Ruchała)
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:30
Puls regionu (Redakcja RDN)
17:00
Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:45
Serwis Watykański
20:00
W trosce o Kościół (Ewa Biedroń)
20:20
Magazyn Radia Watykańskiego
20:40
Książka - lubię to! (Jolanta Frączek)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Wehikuł czasu (Krzysztof Borowiec)
22:00
Wieczór pod gwiazdami (Krzysztof Borowiec)
23:00
Lista z Mocą!
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
05:45
Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
06:05
Godzinki do NMP
07:05
Sobotni poranek (Paweł Mleczko)
10:05
Ze starej płyty, z nowego kompaktu! (ks. Jacek Miszczak)
11:05
Bankomat – informacje ekonomiczne z Polski i świata
11:30
RDN patronuje (Wanda Wojtanowska)
12:05
Grand Lista
14:00
Fonograf
15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:20
Porzekadła na każdy dzień (prof. Jerzy Bralczyk)
15:30
Audycje kulturalne - W Dobrym Tonie (NCK)
16:00
Synodalne ABC (Dorota Kunc)
17:00
Mocne Marki Suplement (Rafał Huszno)
17:58
Minutka na słowo
18:00
Transmisja mszy św.
18:45
Katechizm na warsztat
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:30
PDM
19:45
Serwis Watykański
20:00
Grajmy Swoje - Lubię to! (ks. Jacek Miszczak & Monika Faron-Miśtak)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:20
Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21:30
Wieczór dla Ciebie
23:00
Gospel Box
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na
05:30
Modlitwa w drodze
06:05
Godzinki do NMP
06:45
Kościół Żywy Wydarzenia
07:00
Księga (ks. Piotr Pawlukiewicz)
07:45
W trosce o Kościół
08:00
Folkowa Lista Przebojów
09:00
Transmisja mszy św.
10:00
Hurrrraaaaaa…….niedziela! (Paweł Mleczko & Jerzy Zabawa)
12:00
Anioł Pański
12:05
Koncert życzeń
14:30
Studium biblijne
15:00
Godzina Miłosierdzia
15:15
Moje Pocieszenie (Dorota Kunc & Krystyna Pasek & Joanna Solak-Motyka)
16:00
Folkowe granie i gadanie (Piotr Gąsienica)
16:25
Porzekadła na każdy dzień (prof. Jerzy Bralczyk)
16:30
Audycja misyjna (1 niedziela m-ca) (ks. Piotr Boraca)
16:30
Studenci (2 niedziela m-ca) (ks. Andrzej Augustyn)
16:30
Akcja Katolicka (3 niedziela m-ca) (ks. Jan Bartoszek)
16:30
Klerycy (4 niedziela m-ca)
16:30
Magazyn Radia Watykańskiego (5 niedziela m-ca)
17:30
Głos Ewangelii – świadectwa wiary
17:58
Minutka na słowo
18:00
Pod dachem nieba
18:50
Kościół Żywy Wydarzenia
19:00
Modlitwa różańcowa
19:30
Tajemnice Gietrzwałdzkich Objawień
19:45
Serwis Watykański
20:00
Magazyn sportowy (Grzegorz Golec)
21:00
Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21:30
Muzyka mistrzów (ks. Stanisław Garnczarski)
22:30
Salon dziennikarski Floriańska 3
00:00
Powtórka programu
clock
Program
na Transmisje
Mszy Św.
rdn_f polecamy