Reklama w radiu
sound

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego nośnika reklamy, to radio RDN Małopolska jest doskonałym wyborem. Nadajemy całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i Podkarpacia. Według badań RadioTrack MillwardBrown SMG/KRC, jesteśmy najchętniej słuchaną lokalną stacją w regionie tarnowskim i mieście Tarnowie*. Codziennie swoim zasięgiem obejmujemy 1,5 miliona potencjalnych słuchaczy, zamieszkałych na obszarze ok. 120 km od Tarnowa.

Aktualny Cennik do pobrania TUTAJ

Cennik do wglądu TUTAJ

Logosy

W ostatnich latach kampanie reklamowe w Radiu RDN Małopolska przeprowadziło wiele firm z Tarnowa i subregionu tarnowskiego, m.in.: Galeria Tarnovia, Gemini Park Tarnów, Grupa Azoty, Peugeot Lider Sowa, Czakram, MWSE w Tarnowie, WSB Tarnów,Multimedia Polska, Transbud, Tygodnik „Temi”, Tandem, CH Echo, CH Max, Media Markt Tarnów, Rozkwit, CenterMed, SKOK Stefczyka, SKOK Kwiatkowskiego, MPK w Tarnowie, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Urząd Gminy Tarnowa,Urząd Miasta Tarnowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Skontaktuj się z nami
Monika Boryczko
Specjalista ds. reklamy RDN Małopolska
Mariusz Starzyk
Specjalista ds. reklamy RDN Małopolska, Realizator
Grzegorz Osucha
Specjalista ds. emisji reklam

RDN Nowy Sącz jest lokalną rozgłośnią nadającą całodzienny program z Placu Kolegiackiego w Nowym Sączu.  Jest to jedyna rozgłośnia regionalna z własnym całodobowym programem na Sądecczyźnie mająca na celu zapełnić lukę po nieistniejących już Radiu Echo i Radiu Galicja.

Radio RDN Nowy Sącz  nadaje całodobowy program dla słuchaczy powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego oraz części nowotarskiego na częstotliwościach: 101,2 FM  oraz 88,3 FM i 105,1 FM. Swoim zasięgiem obejmujemy słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 100 km od Nowego Sącza. Posiadamy własny wóz transmisyjny umożliwiający nadawanie relacji z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Jako radio lokalne wspieramy pomysły i działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Jesteśmy ważnym źródłem informacji dla mieszkańców. Organizujemy i czynnie włączamy się w akcje charytatywne. Od kilkunastu lat przed Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia rozdajemy w Tarnowie i Nowym Sączu po kilkaset paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy Państwa do współpracy na antenie radia.

 

Aktualny Cennik do pobrania TUTAJ

Cennik do wglądu TUTAJ

Logosy

W ostatnich latach kampanie reklamowe w Radiu RDN Nowy Sącz przeprowadziło wiele firm z regionu sądeckiego, m.in.: Galeria Trzy Korony, Zakłady Mięsne Szubryt, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Galeria Sandecja, Top Cezar, Muszynianka, Bogdański, Real, MCK Sokół, Hotel Piwniczna Spa& Conference, Biegonice Składy, Dog Meble, MPEC Nowy Sącz, BOX meble, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Horman, BGM, Piekarnia Rożnów, CH Gołąbkowice, Uzdrowisko Szczawnica, Toyota Kobos, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Cechini, Optyk Walczyk,GOLD DROP.

Skontaktuj się z nami
Edyta Majocha
Specjalista ds. reklamy i promocji
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Urszula Rusecka
play
Słowo za Słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za Słowo (NS)- Tomasz Szołdrowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30