20-lecie Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa”

20.11.2018

Członkowie Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa” obchodzą jubileusz 20-lecia działalności. Razem z tarnowskim chórem Gos.pl, który w tym roku przeżywa 15-lecie, spotkają się na wspólnym uwielbieniu w bazylice katedralnej w Tarnowie. Dziś (20.11.) o 18:00 zostanie odprawiona Msza święta a po niej dziękczynienie w klimatach gospelowych.

W środę (21.11.) odbędzie się filmowe spotkanie ‚Dobry wieczór z Vitae Valor”. – Duszpasterstwo akademickie w swojej historii zapoczątkowało festiwale filmowe Vitae Valor. Trwały przez wiele lat. Niestety w pewnym momencie się zakończyły, ale mam nadzieję, że do nich wrócimy. -tłumaczy ks. Andrzej Augustyn, diecezjalny duszpasterz akademicki.

Festiwal ma za zadanie prezentację i upowszechnianie tych dzieł filmowych, których treścią i  przesłaniem jest podkreślanie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych, etycznych, duchowych i metafizycznych.

W środę o 19.00 w auli PWSZ będzie wyświetlany film Zerwany Kłos. Gościem specjalnym będzie Patrycja Hurlak, Nawrócona wiedźma. Wstęp jest wolny.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Artur Michałek
play
Słowo za słowo (M) - Jan Sipior
play
Słowo za Słowo (NS)- Dariusz Woźniak
play
Słowo za słowo (M, NS) - Grzegorz Lenartowicz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN