33.PPT: Patrycja Hurlak o nawróceniu i relacji z Bogiem

19.08.2015

O swoim nawróceniu i milosci do Jezusa mówila tarnowskim pielgrzymom Patrycja Hurlak, aktorka znana m.in. z serialu ‚Klan’.

Jest wspólautorka ksiazki ‚Nawrócona wiedzma”. To wywiad, który z Patrycja Hurlak przeprowadzil ks. Mateusz Czubak. Aktorka opowiada w nim o swoim zainteresowaniu czarna magia oraz o zmianie zycia.
– Ogromne znaczenie ma nasze nawrócenie – przystepowanie do Sakramentu Pokuty – podkreslala w rozmowie z RDN aktorka – Jezeli jestes w stanie laski uswiecajacej, to masz antywirusa na dzialanie zlego ducha – dodala. Sakrament Pokuty i Pojednania porównuje do aktualizacji systemu antywirusowego. Antywirusy trzeba aktualizowac, wiec jezeli chcesz aktualizowac to w konfesjonale, przynajmniej raz w miesiacu bo inaczej robi sie troche nie aktualny.
Aktorka zachecala ponadto zarówno starszych jak i mlodych aby czytali Pismo Swiete poniewaz – jak mówila – to jest swiatlo na zycie.

Patrycja Hurlak 4 lata temu nawrócila sie. Spotyka sie z mlodymi ludzmi, daje swiadectwo mówiac o tym, jak osiagnac pokój serca i odnalezc sens zycia.

Patrycja Hurlak o Spowiedzi Swietej:

Patrycja Hurlak o Pismie Swietym:

Małgorzata Miczek-Zabawa
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna i Sebastian Curyło
play
Słowo za słowo (M) - Justyna Kołodziej, Marcin Zaród
play
Słowo za słowo (M) - ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Antoni Koszyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN