Bo oaza to za mało

30.08.2019

Uczestnicy wakacyjnych turnusów dla osób niepełnosprawnych spotkają się w Nowej Jastrząbce. Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Diecezji Tarnowskiej i Stowarzyszenie Cyrenejczyk organizuje tam Mini Forum, czyli spotkanie dla tegorocznych oazowiczów.

Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę 31 sierpnia. Rozpocznie go Msza św. o godz. 11.00. Po niej grill i zabawa z wodzirejami.

Będzie to podsumowaniem tegorocznych oaz wakacyjnych – mówi dyrektor Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych ks. Rafał Słomba.

– Aby nie zapomnieć co uczestnicy oaz przeżyli organizujemy w tym roku mini forum, które będzie związane z podsumowaniem turnusów oazowych, ale przede wszystkim przeżyciami, spotkaniami osób niepełnosprawnych, wolontariuszy, wszystkich zaangażowanych w stowarzyszenie „Cyrenejczyk”. Będzie to doskonała okazja do integracji osób niepełnosprawnych, wolontariuszy i parafian.

Od końca czerwca w Ochotnicy Górnej odbyły się trzy turnusy oaz wakacyjnych, które łącznie zgromadziły 150 osób z całej Polski.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za Słowo (M) - Józefa Szczurek-Żelazko
play
Słowo za słowo (M) - Jarosław Kolendo
play
Słowo za Słowo (NS)- Artur Czernecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN