Diecezja: Nowa kampania Caritas – Dobro na wage zlotówki

08.04.2017

 

Inauguracja odbedzie sie w Tarnowie podczas spotkania mlodziezy Synaj w Niedziele Palmowa. – Celem Kampanii, polegajacej na zebraniu jak najwiekszej liczby zlotówek, jest uswiadomienie, przede wszystkim dzieciom i mlodziezy, ze malymi krokami – tak jak te zlotówki – mozemy okazac wielka pomoc swoim potrzebujacym rówiesnikom. W kampanii, glównie, bedzie zaangazowana mlodziez i dzieci ze Szkolnych Kól Caritas – mówi ks. Krzysztof Majerczak, zastepca dyrektora Caritas.

Zebrane pieniadze zostana przeznaczone na ‚Fundusz Caritas – Dzieciom’, z którego bedzie wspierane leczenie i rehabilitacja dzieci oraz wypoczynek letni i zimowy dla uczniów z ubogich rodzin.  Final akcji odbedzie sie 8 czerwca i wpisze sie w zjazd Szkolnych Kól Caritas w Tarnowie.

Kazde Szkolne Kolo Caritas biorace udzial w kampanii bedzie wówczas napelniac szklany pojemnik zebranymi przez siebie zlotówkami. Kampania ma takze charakter konkursu. Trzy sposród Szkolnych Kól Caritas, które zbiora najwieksza liczbe zlotówek, otrzymaja nagrody.

Kampania bedzie miala charakter zbiórki publicznej i internetowej przez usluge dotpay.

Posluchaj ks. Krzysztofa Majerczaka:

Ewa Biedron

Wydawca
Tagi:
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy