Na falach dobra – adwentowy konkurs dla dzieci

04.12.2018

Radio RDN czeka na dobre uczynki, które wypełnią żłóbek Pana Jezusa. Dzieci mogą przesyłać krótkie opisy tego, co dobrego udało im się zrobić dla swoich najbliższych, ale także dla kolegów z klasy, sąsiadów czy osób potrzebujących .

W radiu mamy pusty żłóbek, a Justyna Dziedzic, dyrektor Biura Promocji radia RDN ma nadzieję, że szybko się on zapełni.

Za każdy dobry uczynek będziemy wkładać jedno ździebełko siana. Liczymy że z każdym dniem ten żłóbek będzie pełniejszy. W ten sposób przygotujemy się do świąt Bożego Narodzenia i wyścielimy ten żłóbek siankiem miłości, dobrych uczynków naszych najmłodszych słuchaczy – tłumaczy.

Dobre uczynki mogą być duże i małe. Może to być nawet drobna pomoc rodzicom, rodzeństwu, kolegom i koleżankom. A może ktoś wyloguje się z Facebooka na godzinę, aby pójść z babcią na spacer – dodaje Justyna Dziedzic.

Opisy dobrych uczynków można przesyłać na adres faledobra@rdn.pl i pocztą tradycyjną na adres: Radio RDN, ul. Bema 14, 33-100 Tarnów.

W poniedziałki, środy, czwartki i piątki przed godziną 18.00 będziemy prezentować dobre uczynki dzieci, a w piątki do najmłodszych trafią nagrody. Dzieci otrzymają książki, płyty, bilety do kina i słodycze. Konkurs trwa do 21 grudnia. Regulamin znajduje się [TUTAJ]

W wiadomości trzeba podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu, wiek oraz adres oraz załączoną zgodę rodzica dotyczącą udziału w konkursie.

Posłuchaj:
Justyna Dziedzic
Ewa Biedroń
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy