ForWorld – projekt o duchowości

07.01.2020

To inicjatywa dla każdego. Można wejść w świat duchowości redemptorystowskiej.

W każdy wtorek tego roku czekać będą na internautów materiały do obejrzenia, wysłuchania lub przeczytania prezentowane w czterech działach: Duch, Świadek, Uczeń oraz Korzenie. Będzie można znaleźć m.in. drogowskazy i świadectwa.

Projekt startuje dzisiaj, 7 stycznia. Szczegóły na www.forworld.redemptor.pl.

Więcej także w piątkowym Pulsie Regionu. Gośćmi o 16.10 będą inicjatorzy projektu z Tuchowa.

Aby być na bieżąco:
Sprawdzaj stronę: www.forworld.redemptor.pl
Polub fanpage na Fb: facebook.com/ForWorldcssr
Subskrybuj kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UC4kXfSYLPStTBxiy0mdu1Cw/

W dziale DUCH odnajdziesz podstawy – to co stanowi kręgosłup życia z Bogiem i to, co z tego wynika – drogowskazy do kroczenia ścieżką, która jest dla Ciebie przygotowana, abyś był znakiem Jego obecności w świecie.

ŚWIADEK to osoba, która pozwoliła się porwać temu subtelnemu nawoływaniu do realizacji Bożych planów w codzienności. Znajdziesz w nim oparcie, zobaczysz, jak pokonywał przeciwności i jakie są owoce takiego życia.

UCZEŃ to ten, który jest najbliżej Twojej sytuacji… W tym dziale znajdziesz świadectwa osób, które właśnie teraz starają się swoim życiem pokazywać światu Boga. Ufam, że to zadanie będziesz realizował w przyszłości. Oczywiście, pozostaje tylko pytanie: w jaki sposób? 😉

Dział KORZENIE skupi się wokół wydarzeń, które przez pokolenia były odpowiedzią na to zaproszenie Ducha Świętego. Pokaże w jaki sposób wyklarowała się nasza tożsamość.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Mróz
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN