IX Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”

24.09.2020

Już po raz dziewiąty w Tarnowie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej ‚Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę’. Do końca października trwają zapisy uczestników.

W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły, schole oraz chóry działające przy parafiach, w szkołach oraz w innych grupach środowiskowych.

W związku z pandemią koronawirusa, organizatorzy myśleli o przeniesieniu Festiwalu na przyszły rok, ale widząc duże zainteresowanie, postanowili zorganizować go w innej formie.

Każdy z uczestników Festiwalu zaprezentuje dwa utwory. Jeden z nich powinien nawiązywać do tematu Miłosierdzia Bożego.
W tym roku obok karty zgłoszeniowej trzeba przygotować film – nagranie z utworami.

Przesłuchania nadesłanego materiału uczestników będzie oceniać profesjonalne jury. Werdykt zostanie ogłoszony 5 listopada o godz. 20:00. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zaprezentują się w Koncercie Galowym – przeprowadzonym z zachowaniem wszelkich przepisów reżimu sanitarnego – w sobotę 7 listopada o godz. 18:30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie, podczas którego odbiorą nagrody. Koncert będzie transmitowany online.

Organizatorem Festiwalu jest parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. Więcej informacji na stronie Festiwalu – http://festiwaltarnow.pl/

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS)-Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN