Koncert Pod Sztandarem Jezusa znów połączy pokolenia [WIDEO]

21.06.2019

W Nowym Sączu odbędzie się już szósta edycja wydarzenia, które skupia wokół muzyki chrześcijańskiej ludzi w każdym wieku. W tym roku na placu przy kościele Ducha Świętego będą trzy koncerty.

Na rozgrzewkę nasz koncert wspólnotowy, później rapowy akcent i zespół Wyrwani z niewoli. W składzie dwóch naprawdę utalentowanych chłopaków po przejściach z alkoholem i narkotykami, dzisiaj jeżdżą, rapują i świadczą o tym, jak Pan Jezus potrafi przeprowadzić do nowego życia. Na finał zespół Fisheclectic – nowoczesne brzmienie, trochę POP-u, trochę elektroniki – wymienia w rozmowie z Alicją Stolarczyk Piotr ze wspólnoty Arka Przymierza

W organizację koncertu Pod Sztandarem Jezusa w szczególny sposób włączyła się wspólnota Arka Prymierza, która działa przy kościele Ducha Świętego w Nowym Sączu.

Chcemy iść za Maryją i za Jezusem. Arka Przymierza jest wspólnotą maryjną, a naszymi filarami są Duch Święty, Słowo Boże, uwielbienie i Maryja. Przede wszystkim Arka Przymierza to obecność Boża i to co my możemy dawać ludziom i do czego Pan Bóg nas wybrał to właśnie do tego, żeby dawać ludziom obecność Bożą – wyjaśnia Angelika ze wspólnoty Arka Przymierza

Koncert Pod Sztandarem Jezusa na placu przy kościele Ducha Świętego w Nowym Sączu już w najbliższą niedzielę o 18.30. Wstęp jest bezpłatny.

Posłuchaj:
Piotr i Anżelika ze wspólnoty Arka Przymierza w rozmowie z Alicją Stolarczyk
Wydawca, Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za Słowo (M) - Józefa Szczurek-Żelazko
play
Słowo za słowo (M) - Jarosław Kolendo
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN