Organizatorzy Miasteczka Modlitewnego zapewniają o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa

10.08.2020

Organizatorzy spotkania dla młodzieży w podtarnowskiej Zabawie wydali oświadczenie po tym, jak u dwóch uczestników potwierdzono koronawirusa. Ponad 40 osób z ich najbliższego otoczenia przybywa na kwarantannie.

Ufamy, że zachowanie reżimu sanitarnego podczas spotkania, nieustannie noszenie maseczek nawet na zewnątrz, dystans społeczny, ciągła dezynfekcja, prowadzenie spotkań formacyjnych i organizacja posiłków w małych grupach sprawią, że wśród uczestników Miasteczka wirus się nie rozprzestrzeni – czytamy w oświadczeniu.

Osoby zakażone to kuzynostwo z powiatu limanowskiego.

 

OŚWIADCZENIE

Od 1 do 2 sierpnia 2020 r. odbyło się Miasteczko Modlitewne w Zabawie, ufamy, że to był dobry pełen Bożej obecności czas.

Pragniemy jednocześnie poinformować, iż niestety u dwóch uczestników naszego spotkania potwierdzono obecność Covid-19 – osoby te dowiedziały się o możliwości kontaktu z inną osobą zarażoną dopiero po zakończeniu spotkania, tj. w godz. popołudniowych 2 sierpnia, a więc ich obecność na spotkaniu była w pełni uzasadniona – nie posiadali nawet najmniejszych przesłanek, że mogli mieć kontakt z osobą zarażoną.

Osoby, które miały bezpośredni kontakt z nimi, zgodnie z obowiązującymi przepisami zostały objęte kwarantanną, a wszyscy uczestnicy spotkania zostali o tym poinformowani.

Ufamy, że zachowanie reżimu sanitarnego podczas spotkania, nieustannie noszenie maseczek nawet na zewnątrz, dystans społeczny, ciągła dezynfekcja, prowadzenie spotkań formacyjnych i organizacja posiłków w małych grupach sprawią, że wśród uczestników Miasteczka wirus się nie rozprzestrzeni.

Pragniemy poinformować, iż każdy uczestnik spotkania dostarczył na początku ankietę zdrowotną wykluczającą kontakt z osobami zarażonymi oraz fakt zarażenia przez niego. Dodatkowo, przy rejestracji uczestników była badana temperatura. Podczas całego spotkania obecna była służba medyczna, a żaden uczestnik nie skarżył się na zły stan zdrowia.

Jesteśmy przekonani, że Pan Bóg czuwa i ma dla nas wspaniały plan – plan Jego Miłości. Zapewniamy o modlitwie i o nią prosimy!+++

Z Chrystusowym pozdrowieniem i nieustanną pamięcią w modlitwie,

Organizatorzy MM

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS)-Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN