Pod patronatem RDN trwa konkurs „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – zdalnie i cyfrowo

16.10.2020

Uczniowie i nauczyciele o św. Janie Pawle II. Trwa druga część konkursu „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi”. Zdalnie i cyfrowo można przygotować prace w konkurach plastycznym, literackim, multimedialnym, ponadto jest kategoria na napisanie scenariusza lekcji. Będzie też quiz tematyczny oraz gra miejska.

Organizatorzy przedłużyli termin nadsyłania prac do 20 października – informuje Ewa Sojat, wicedyrektor ds. Ośrodka w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie.

– Konkurs jest skierowany do uczniów szkół powiatu tarnowskiego, miasta Tarnowa i do ich nauczycieli. Sądzimy, że realizacja tego projektu w dużym stopniu przyczyniła się do rozwinięcia u dzieci i młodzieży wrażliwości na słowa św. Jana Pawła II, szczególnie te wypowiedziane do młodych. Ufamy również, że projekt przyczyni się do rozwoju moralności dzieci, uwrażliwi je na potrzeby drugiego człowieka a także rozwinie ich kompetencje cyfrowe – dodaje.

Organizatorami konkursów są Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA i Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie.

Radio RDN jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Regulaminy konkursów znajdziecie TUTAJ. 

Posłuchaj:
Ewa Sojat
Cała rozmowa
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Seweryn Partyński
play
Słowo za słowo(NS)-Czesława Siuta
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN