Piesza Pielgrzymka Tarnowska nie tylko dla pieszych

07.08.2019

Przez modlitwę i towarzyszenie pielgrzymom można włączyć się tarnowską pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę. Pomoże w tym także diecezjalna rozgłośnia RDN. 

Pielgrzymowanie duchowe na falach radia RDN będzie codziennie między 5:30 a 6:00. Od 17 do 24 sierpnia o 19:30 studio pielgrzymkowe. W ciągu dnia relacje na żywo z pielgrzymiego szlaku.

Ponadto będziemy łączyć się z pątnikami podczas Mszy św. Różańca i Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Wspólnie z poszczególnymi grupami PPT będziemy przeżywać Apel Jasnogórski transmitowany na antenie RDN o godz. 20:30

– Zapraszamy chorych, cierpiących, pozostających w domu, ale także cale rodziny aby z nami pielgrzymowały. Co to znaczy pielgrzymować w sposób duchowy? To być poprzez transmisję diecezjalnego radia RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz, to także być i uczestniczyć w pozdrowieniach, które będziemy mogli złożyć za pośrednictwem radia. Możemy uczestniczyć w sposób duchowy poprzez wspólną modlitwę – mówi ks. Roman Majoch z zarządu PPT

M.in. w Bochni utworzyła się grupa prawie 350 duchowych pielgrzymów.

Wszyscy, którzy chcieliby jeszcze duchowo pielgrzymować na Jasną Górę mogą zapisywać się w swoich parafiach. Każdy przewodnik grupy duchowych pielgrzymów, który zgłosi swoją grupę otrzyma legitymację oraz materiały pielgrzymkowe od dyrektora PPT.

Posłuchaj:
ks. Roman Majoch
Katarzyna Antosz
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy