Rekolekcje dla mających problem z płodnością

16.04.2018

Małżeństwa, które mają problemy z płodnością mogą wziąć udział w rekolekcjach, które tym razem odbędą się we Wrocławiu. Ruszyły zapisy.

Będzie czas na modlitwę, wspólne rozmowy małżonków i refleksje.

– To nie do uwierzenia, że 3-4 dni rekolekcji i pary, które wiele lat nie mogły mieć dzieci, te dzieci mają – mówi s. Tomasza Potrzebowska, katarzynka, organizatorka rekolekcji. – W dzisiejszych czasach sporo problemów z niepłodnością powodują inne czynniki, niż tylko fizyczne. Dużo jest blokad psychicznych, duchowych, a to wszystko mija, kiedy człowiek staje przed Bogiem i pozwala mu się dotknąć. Znam takie pary, które nie mogły mieć dzieci, często przeżywały swoją kobiecość, męskość, a teraz mają dwójkę, trójkę dzieci. To motywacja dla innych – dodaje organizatorka.

Spotkania rekolekcyjne dla małżeństw, również dla tych, które mają dzieci, odbędą się od 14 do 17 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Konferencje rekolekcyjne wygłosi o. John Bashobora z Ugandy, który poprowadzi także modlitwy o uzdrowienie. Będzie również blok medyczny, podczas którego głos zabiorą lekarze.

Zapisy na www.rdm.jezusnastadionie.pl

Posłuchaj:
S. Tomasza Potrzebowska
Małgorzata Miczek-Zabawa, fot. www.rdm.jezusnastadionie.pl
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy