V Walentynka dla Jezusa

30.01.2018

Trwają przygotowania do V Walentynka dla Jezusa, organizowanej przez parafię św. Stanisława biskupa w Pustkowie-Osiedlu. To nietypowa propozycja dla tych, którzy chcą tegoroczne wspomnienie świętego Walentego uczcić w trochę inny sposób.

Pustkowska młodzież przez ostatnie tygodnie odwiedzała szkoły okolicznych miejscowości i zapraszała rówieśników na to wyjątkowe wydarzenie, które przebiegać będzie pod hasłem WRUĆ.

– Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni Bóg. Jeśli w ubiegłym roku wybraliśmy, że chcemy być gorący i chcemy iść za Jezusem, to teraz musimy się otworzyć na te wielkie rzeczy, które nam przygotował – wyjaśnia Magdalena. Można także poprzez zabawę, śpiew i świetnie spędzony czas ze znajomymi wielbić Boga – dodaje Wiktoria. –Walentynka to nie jest tylko luty, to cały rok. Inicjatywy, które młodzi podejmują odnośnie walentynki pokazują, że ta miłość Boga do człowieka, to serce z krzyżykiem może być obecne w życiu młodych ludzi w czasie wakacji czy świąt – tłumaczy ks. Andrzej Szaraj.

Walentynka rusza 10 lutego o godz. 15.00 przedstawieniem połączonym z Koronką do Bożego Miłosierdzia w Pustkowie-Osiedlu. Później Msza św. pod przewodnictwem bp Leszka Leszkiewicza. Po niej odbędzie się koncert i świadectwo członków „Wyrwanych z Niewoli”. Zaplanowano też adorację Najświętszego Sakramentu z zespołem Kanaan z Limanowej.

Posłuchaj:
Magdalena, Wiktoria i ks. Andrzej Szaraj
Anna Zboch
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jerzy Kosiba
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN