Zakamarki Sanktuariów Maryjnych do obejrzenia w internecie

13.03.2018

Polskie i słowackie miejscowości przygraniczne połączy szlak Maryjny. Znajdzie się na nim w sumie 28 miejsc kultu Matki Bożej. M.in sanktuaria i kościoły z subregionu Sądeckiego. Co ciekawe te miejsca będzie można zwiedzić wirtualnie. Co dokładnie znajdzie się na szlaku?

7 miejsc kultu znajduje się po stronie słowackiej, a aż 21 po polskiej. Z tego sporo leży w subregionie sądeckim. Dużą reprezentację będzie mieć limanowszczyzna. Panoramy wirtualne wykonano już m.in. dla Sanktuarium Matki Bożej Pokoju i Dobroci w Szczyrzycu, Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu czy Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

Na szlaku Maryjnym znalazł się także nowosądecki kościół. W internecie można przespacerować się po sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu.

Korzystając z tych map macie możliwość wejścia także w miejsca na co dzień niedostępnych dla odwiedzających świątynie. Widoczne jest wnętrze sanktuariów ale też ich otoczenie i okoliczne atrakcje. Szlak Maryjny jest też dostępny niezależnie od pogody.

Każdy z 28 kościołów możecie znaleźć tutaj.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy