Zjazd motocyklistów na zakończenie odpustu w Okulicach

26.05.2018

II Maryjny Zlot Motocyklowy i modlitwa za podróżujących wypełnią ostatni dzień tygodniowego odpustu w Okulicach, 27 maja w uroczystość Trójcy Przenajświętszej .

– Będziemy w sposób szczególny modlić się o bezpieczeństwo na drogach – powiedział RDN ks. Roman Majoch, kustosz okulickiego sanktuarium. – Modląc się za podróżujących w ten dzień wraz z motocyklistami o godzinie 11 chcemy zaprosić na wspólne świętowanie. Popołudniu o godzinie 15 będziemy także przeżywać przegląd Maryjny, kiedy poprzez śpiew chcemy modlić się za ojczyznę i wieńczyć to 100-lecie odzyskania niepodległości pieśnią Maryjną i patriotyczną – dodaje.

II Maryjny Zlot Motocyklowy będzie połączony z plenerowym happeningiem ‚Dziękujemy Ci Matko – Mamo, Ojczyzno, Pani Okulicka”. W programie wiele atrakcji. Zaplanowano m.in. koncerty Orkiestry Górniczej Kopalni Soli w Bochni oraz zespołu EKG. będzie ponadto parada motocykli, Festiwal Piosenki „Głosem Pieśni wołam Cię” czy kukiełkowy spektakl teatralny „Wiejskie Wesele”. Dla najmłodszych będzie czekać nieodpłatnie mini wesołe miasteczko.

Posłuchaj:
ks. Roman Majoch
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za Słowo (NS)- Patryk Wicher
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN