90 lat krynickiego hokeja z Anitą Włodarczyk

04.04.2018

Krynickie Towarzystwo Hokejowe ma już 90 lat. Z tej okazji odbędzie się 3-dniowa impreza pełna sportowych wrażeń, dyskusji i atrakcji. Wszystko rozpocznie się turniejem finałowym rozgrywek II ligi.

Hokeiści będą walczyć na krynickiej tafli w piątek (6.04) oraz w sobotę. O prawo awansu do I ligi (II szczebel rozgrywkowy) powalczy miedzy innymi KH KTH Krynica. – Ponadto będą to drużyny z Oświęcimia, Nowego Targu, Katowic, Lublina i Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy na mecze i zachęcamy do kibicowania – mówi Katarzyna Zygmunt, członek zarządu Małopolskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie.

Również w sobotę o 14.00 w Pijalni Głównej odbędzie panel dyskusyjny z udziałem wybitnych postaci krynickiego hokeja. Będą to między innymi Andrzej Zabawa, Maciej Adamowicz i Włodzimierz Potoczek.

Gościem imprezy ma być też wybitna polska młociarka Anita Włodarczyk, wielokrotna medalistka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata oraz Europy.

Natomiast w niedzielę (8.04) 0 17.00 rozegrany zostanie mecz charytatywny. – Dochód z kwesty będzie przeznaczony na leczenie z Oliwiera Kasperowicza z Krynicy-Zdroju. Wspierać chłopca będzie można też podczas wcześniejszych meczów finałowego turnieju II ligi – wyjaśnia Katarzyna Zygmunt.

Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami. Radio RDN Nowy Sącz jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Posłuchaj:
Rozmowa z Katarzyną Zygmunt
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna i Sebastian Curyło
play
Słowo za słowo (M) - Justyna Kołodziej, Marcin Zaród
play
Słowo za słowo (M) - ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Antoni Koszyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN