Andrzej Grzebyk marzy o UFC, Tarnów to jego drugi dom [WYWIAD]

15.05.2020

Gościem sobotniego Magazynu Sportowego radia RDN był Andrzej Grzebyk – zawodnik MMA, były podwójny mistrz organizacji FEN, który na codzień trenuje w klubie Legion Team Tarnów. 

Grzebyk to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Z końcem marca wygasł jego kontrakt z federacją FEN. Obecnie jako wolny zawodnik może przebierać w ofertach, a na stole jest ich kilka. Co wybierze?

Karol Garncarz: Andrzeju, mieszkasz w Rzeszowie, ale na codzień trenujesz w tarnowskim Legion Team Tarnów. Jak trafiłeś do tego klubu?

Andrzej Grzebyk: Do Tarnowa trafiłem jakieś 10 lat temu. Na samym początku jak klub powstawał to mój obecny trener Radosław Piechnik trenował w Rzeszowie. Ja zacząłem uczęszczać na te zajęcia, trener coś we mnie dostrzegł i zaprosił mnie na treningi do Tarnowa. Pamiętam, że cała sekcja była  jeszcze na sali gimnastycznej w szkole podstawowej.

O początkach swojej kariery i długiej drodze, którą przeszedł Grzebyk by stanąć na przodzie organizacji FEN opowiada w załączonym materiale audio.

Posłuchaj:
Andrzej Grzebyk cała rozmowa
Karol Garncarz, Fot. Zbiory prywatne
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Diduch
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN