Beniaminek czwartej ligi małopolskiej rozpoczyna przygotowania do sezonu

12.07.2019

Piłkarze Wolanii Wola Rzędzińska rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwsze zajęcia beniaminka czwartej ligi małopolskiej przybyło 15 zawodników.

W czasie przygotowań Wolania rozegra siedem gier kontrolnych. Formę piłkarzy Wolanii sprawdzą gracze Dunajca Zbylitowska Góra, tarnowskiej Unii, Metalu Tarnów, a także przedstawiciele czwartej ligi podkarpackiej – Błękitni Ropczyce, Legion Pilzno czy też Igloopol Dębica. Jeśli chodzi o zmiany kadrowe z Wolanią pożegnali się Wojciech Szkotak, który zasili rezerwy Bruk Bet Termaliki Nieciecza oraz Kacper Ziółkowski, który z powodu studiów będzie szukał klubu w okolicach Lublina.

Wśród nowych twarzy, które pojawili się na pierwszy zajęciach, jest obrońca Szymon Baradziej, w przeszłości gracz Wolanii, obecnie wolny zawodnik, pomocnik Artur Hebda który występował w barwach tarnowskiej Unii, a także bramkostrzelny skrzydłowy Jakub Płaczek dobrze znany z występów z Zorzy Zaczarnie oraz jeszcze jeden zawodnik, który może występować na obronie bądź też w pomocy. Wolania ma też w planach zakontraktować bramkarza, który będzie rywalizował z Michałem Boruchem o miano „pierwszych rękawic”.

Pierwsze sparingi piłkarze trenera Tomasz Juszczyka rozegrają już w nadchodzący weekend. Dziś w Zbylitowskiej Górze o godzinie 18.30 zagrają z miejscowym Dunajcem, zaś w sobotę o godz. 10.00 na stadionie Sokoła Wałki rywalem będzie tarnowska Unia.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy