Bezbramkowy remis „Słoni”. Baraże muszą poczekać

20.07.2020

Na stadionie w Jastrzębiu Bruk-Bet Termalica Nieciecza bezbramkowo zremisowała z GKS-em 1962 Jastrzębie. O tym, czy niecieczanie zagrają w barażach o ekstraklasę zdecyduje ostatnie spotkanie sezonu z Odrą Opole.

W pierwszej połowie meczu w Jastrzębiu to zawodnicy z Niecieczy stworzyli więcej sytuacji bramkowych. Najpierw w 23 minucie po uderzeniu Piotra Wlazły piłka odbiła się od poprzeczki i odbiła się w okolicach linii bramkowej bramki strzeżonej przez Mariusza Pawełka. W 45 minucie rzutu karnego nie wykorzystał natomiast Roman Gergel.

W drugiej części gry zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego nie ustawał w atakach. W 68 minucie Marcin Grabowski  wrzucił z boku boiska piłkę na którą nabiegał Patrik Misak. Słowak uderzył dobrze, ale szczęśliwie dla gospodarzy na linii strzału stał jeden z obrońców Jastrzębia. W 73 minucie spotkania swoją szansę miał jeszcze Vlstimir Jovanović, którego strzał instynktownie odbił udem Mariusz Pawełek.

Ostatecznie do końca spotkania nie padł żaden gol. To oznacza, że udział w barażach zespół z Niecieczy będzie musiał przypieczętować w sobotnim meczu z Odrą Opole. Początek spotkania o godzinie 17:40.

 

Bartek Ziaja, fot. www.termalica.brukbet.com
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN