Błyskawiczna wygrana Dream Team Kamienica, niepokonany BKS [ZDJĘCIA]

17.05.2018

Piłkarze Leopak Oldboys Ligi rozegrali piątą kolejkę spotkań. Nadal na czela niepokonana drużyna z Bochni, na drugim biegnie sądecka Janeczka. Przełożone zostało spotkanie Gdovii ze Stranieri Oldboys Dobczyce.

Janeczka Nowy Sącz nadal bez punktów w lidze, bo tym razem musiała uznać wyższość lidera niepokonanego do tej pory zespołu BKS Stalprodukt Oldboys Bochnia ulegając 4:7. Niespodzianka w Brzesku, gdzie Okocimski Brzesko zremisował z Oldboys Lisia Góra 10:10, Jackówka FB Wojtas pokonała graczy DTS Dąbrowa Tarnowska 6:2, zaś w Starych Żukowicach Dodger Team Tarnów podejmował Dream Team Kamienica Gorce. Gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę, jednak potem skuteczniejsi byli rywale, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

Tabela Leopak Oldboys Ligi:

1. BKS Stalprodukt Oldboys (BKS) – 5 – 15 pkt. 43 – 21

2. Jackówka FB Wojtas (JAC) – 5 – 12 pkt. 37 – 17

3. DTS Dąbrowa Tarnowska (DTS) – 5 – 9 pkt. 28 – 30

4. Dream Team Kamienica (KAM) – 5 – 9 pkt. 21 – 30

5. Stranieri Oldboys Dobczyce (DOB) – 4 – 6 pkt. 21 – 22

6. CANPACK Okocimski Brzesko (OKS) – 5 – 7 pkt. 39 – 42

7. Oldboys Lisia Góra (OLG) – 5 – 7 pkt. 34 – 28

8. DODGER Team Tarnów (DOD) – 5 – 3 pkt. 26 – 27

9. Gdovia Gdów (GDO) – 4 – 3 pkt. 19 – 29

10. Janeczka Team Nowy Sącz (JAN) – 5 – 0 pkt. 18 – 40

Klasyfikacja strzelców:

13 – Daniel Goryczko (BKS), Tomasz Kozieł (OKS)
12 – Krzysztof Kwaśniewski (JAC)
11 – Bogusław Dziurawiec (OLG), Piotr Kaleta (JAC)
10 – Paweł Bajorek (OLG), Waldemar Dzierżanowski (DTS), Grzegorz Stach (DOD)
9 – Marcin Imiołek (BKS)
7– Tomasz Maziarka (DOD)
6 – Stanisław Kostrzewa (OKS), Piotr Mikulski (BKS), Grzegorz Wyroba (DOB)
5 – Paweł Dorosz (DTS), Daniel Kotarba (OKS), Janusz Krawczyk (DOB), Tomasz Michura (DOB), Piotr Mrożek (KAM), Paweł Piotrowicz (DTS)
4 – Maciej Buch (OKS), Grzegorz Cholewa (DTS), Sławomir Dodał (JAN), Sławomir Jagła (OKS),  Piotr Majchrzak (KAM), Mariusz Płaczek (DOD), Dariusz Sikora (GDO), Grzegorz Szewczyk (JAN)
3 – Wojtek Dziadoń (JAC), Paweł Gancarczyk (JAC), Bogdan Kukułka (OKS), Adam Małecki (BKS), Sławomir Maślaniec (BKS), Tadeusz Olchowa (JAN), Rafał Słowik (KAM)
2 – Mirosław Bienias (BKS), Marcin Kalisz (OLG), Łukasz Kaptur (JAN), Adam Kasprzyk (GDO),  Robert Klęsk (GDO), Grzegorz Lada (DOD), Rafał Leśniak (OLG), Edward Markut (GDO), Krzysztof Mirek (KAM), Marek Musiał (JAC), Jerzy Noskowiak (BKS), Robert Nowak (DOB), Paweł Olszewski (JAN), Tomasz Pałka (JAC), Jarosław Piasecki (DTS), Sławomir Piaskowy (JAC), Marek Pisarski (GDO),  Stanisław Podstawski (OLG), Mariusz Sejmej (KAM), Michał Skowronek (GDO), Paweł Stokłosa (GDO), Paweł Szypułka (DOD), Robert Tomala (OLG), Grzegorz Wojesław (JAN), Dariusz Żak (KAM)
1 –  Wojciech Badura (GDO), Marek Duda (OLG), Krzysztof Gaura (KAM), Witold Gorczyca (OKS), Bartłomiej Guzik (DOB), Marcin Krokosz (BKS), Łukasz Masłoń (DTS), Wiesław Matusik (BKS), Marian Michalik (JAN), Tomasz Mikuliński (OKS), Piotr Mikulski (BKS), Piotr Mizera (DOB), Paweł Morawiec (DOD), Janusz Musiał (GDO), Robert Nogaj (DOB), Tadeusz Nizioł (BKS), Waldemar Opioła (JAC), Janusz Pierzchała (KAM), Bogdan Rabiański (KAM), Piotr Rojkowicz (OKS), Robert Sakowicz (OKS), Marek Setlak (JAC), Piotr Setlak (OLG), Andrzej Soja (DTS), Mariusz Szostak (OLG), Krzysztof Tomala (OLG), Piotr Turkiewicz (BKS), Piotr Więcław (GDO), Kazimierz Zegarlicki (OLG)

Posłuchaj:
Janusz Pierzchała
Paweł Szypułka
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy