Bramkarz i czołowy snajper nadal w Wisłoce Dębica

11.07.2019

Kamil Dybski i Przemysław Łyczko przedłużyli swoje umowy z Wisłoką Dębica. Obydwaj zawodnicy będą rywalizować o bluzę z numerem jeden na trzecioligowych boiskach w biało-zielonych barwach. W dębickim klubie pozostanie również Damian Łanucha.

20-letni Dybski w Wisłoce gra od sezonu 2015/16, a podstawowym golkiperem drużyny z Dębicy jest od sezonu 2016/17, gdy klub występował w okręgówce. 20-letni Łyczko jest drugim bramkarzem dębiczan, a do klubu trafił przed minionym sezonem z Progresu Kraków.

Dalej w barwach dębickiej drużyny będziemy mogli oglądać Damiana Łanuchę. 29-letni pomocnik w biało-zielonych gra od sezonu 2017/18. Lider dębiczan w minionym sezonie rozegrał 32 spotkania w czwartej lidze podkarpackiej, w których aż siedemnaście razy pokonał bramkarza rywali i piętnaście razy miał znaczący udział przy bramkach. Piłkarz jest wychowankiem LKS-u Nagoszyn, a w swojej karierze grał w Igloopolu Dębica, Legii Warszawa, Resovii, Partyzancie Targowiska, Stali Stalowa Wola, Karpatach Krosno i Puszczy Niepołomice.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Beata Świątkowska
play
Słowo za Słowo (NS)- Piotr Gąsienica i Małgorzata Broda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN