Bruk Bet Termalica bez punktów w Grudziądzu

19.09.2019

Mecz z miejscową Olimpią zakończył się wynikiem 1-0. Było to już kolejne, szóste spotkanie z rzędu bez zwycięstwa Niecieczan.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Mogą świadczyć o tym podobne statystyki. Olimpia oddała bowiem cztery celne strzały na bramkę rywali, Bruk Bet Termalica – trzy. Jedyną bramke w tym spotkaniu, w 40. minucie zdobył Omar Monterde. Asystę przy trafieniu hiszpana zanotował Konrad Handzlik.

Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu piłkarzy z Małopolski. Cztery strzały na bramkę strzeżoną przez Łukasz Sapelę nie przyniosły jednak żadnego efektu. Dla porównania ekipa z Grudziądza nie oddała ani jednego celnego uderzenie. Tym samym kibice w drugiej części meczu nie ujrzeli żadnego gola.

Pojedynek pomiędzy Olimpią, a Bruk Betem Termaliką zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Niecieczanie spadają o jedno miejsce w ligowej tabeli. Obecnie zajmują 12 pozycję.

Kolejne spotkanie popularne słonie rozegrają już w tę sobotę z Miedzią Legnica, punkutalnie o 20.