Bruk Bet Termalica po kolejne zwycięstwo, Sandecja po pierwsze punkty

09.08.2019

Trzecią serie spotkań rozegrają piłkarze Fortuna Pierwszej Ligi. Na własnym stadionie zagrają jedynie piłkarze z Niecieczy, lecz ich rywalem będzie niedawny ekstraklasowiec. O pierwsze punkty powalczą zawodnicy Sandecji Nowy Sącz.

Na stadionie w Niecieczy, wicelider tabeli Bruk Bet Termalica zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Ślązacy w ubiegłym sezonie grali w gronie najlepszych polskich zespołów, a w tym po dwóch meczach mają na swoim koncie zalewie jeden punkt. Drużynę z Sosnowca prowadzi Radosław Mroczkowski, znany jako szkoleniowiec m.in. Sandecji Nowy Sącz. W ekipie Zagłębia występują również byli gracze drużyny z Niecieczy – Bartłomiej Babiarz, Szymon Pawłowski czy też Rafał Grzelak. Z kolei zespół Bruk Bet Termaliki zdobył komplet punktów. Po wygranej z Sandecją Nowy Sącz, trzy punkty gracze trenera Piotra Mandrysza przywożą z Dolnego Śląska po wygranej z Chrobrym Głogów. I tym razem gospodarze liczą na udany występ i komplet punktów. Początek rywalizacji na stadionie w Niecieczy w sobotę o godzinie 20.

Z kolei Sandecja Nowy Sącz po dwóch porażkach wyjeżdża do Niepołomic, gdzie będzie szukać punktów w rywalizacji z miejscową Puszczą. Gospodarze po bezbramkowym remisie na inauguracje, wygrali w Opolu z Odrą. Z kolei sądeccy piłkarze w dwóch pierwszych spotkaniach trafili na dwie drużyny, typowane jako faworyci do awansu. Punkty zdobyte w kolejnych Derbach Małopolski mogą graczy Sandecji dać trampolinę i wyjście ze strefy spadkowej. Początek spotkania na stadionie w Niepołomicach w sobotę o godzinie 19.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Siadek, Renata Sobkowiak-Zabawa, ks. Marcin Gryzło
play
Słowo za Słowo (NS)- Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30