Bruk Bet Termalica Nieciecza podsumowuje przygotowania przed ligą

10.07.2018

Z kilkudniowego zgrupowania w Zakopanem wrócili piłkarze Bruk Bet Termaliki Nieciecza. W czasie jego trwania zespół trenera Jacka Zielińskiego rozegrał trzy pojedynki kontrolne.

Pierwszy ze słowackim drugoligowcem FK Poprad drużyna z Niecieczy przegrała 1:2. Jedyne trafienie dla ekipy z Niecieczy zdobył Vladislavs Gutkovskis. Kolejny pojedynek z innym drugoligowcem ze Słowacji Tatranem Liptovsky Mikulas drużyna Bruk Bet Termaliki zremisowała 1:1. Tym razem skuteczny z jedenastu metrów był Vlastmir Jovanović, który zapewnił podział punktów w tej rywalizacji.

W ostatnim spotkaniu, gracze z Niecieczy zmierzyli się z przedstawicielem słowackiej ekstraklasy MFK Zemplin Michalovce. Po kwadransie gry piłkarze trenera Jacka Zielińskiego prowadzili 2:0, po dwóch bramkach Vladislavsa Gutkovskisa. Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższył Bartosz Szeliga. Po zmianie stron czwarte trafienie dla drużyny z Niecieczy zdobył Bartosz Śpiączka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Bruk Bet Termaliki 4:1. W tym spotkaniu zagrał Jacek Kiełb. Pomocnik dołączył 1 lipca do zespołu z Niecieczy, przenosząc się z kieleckiej Korony.

Poza nim do drużyny dołączyła czwórka młodych piłkarzy – wypożyczeni z Jagiellonii Białystok 20-letni bramkarz Hubert Gostomski oraz 23-letni pomocnik Dawid Szymonowicz, a także dwóch graczy poznańskiego Lecha – 19-letni Marek Mróz i o rok młodszy Michał Skóraś.

W środę drużyna z Niecieczy rozegra na własnym boisku pojedynek z drugoligową Siarką Tarnobrzeg, zaś w sobotę w ostatnim przed ligą sprawdzianie gościć będą mielecką Stal.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Maciej Małozięć
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za Słowo (NS)- Antoni Koszyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN