Cenny punkt Jaskółek w Lublinie

17.04.2018

W trzeciej lidze grupie czwartej piłkarze tarnowskiej Unii wyjechali do Lublina, gdzie rywalizowali z faworytem do awansu do drugiej ligi Motorem.

Zgodnie z planem gospodarze rozpoczęli od szybkich ataków i po 30 minutach prowadzili 2:0. Jednak jeszcze przed przerwą najpierw Artur Biały, a w doliczonym czasie gry obrońca gospodarzy skierowali piłkę do bramki lubelskiej i po 45 minutach był remis 2:2. Po zmianie stron Julien Twardowski podwyższył na 3:2, ale potem do głosu doszli piłkarze Jaskółek. Najpierw Dawid Sojda, a chwilę potem zawodnik Motoru trafili do bramki lubelskiej. Ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy po strzale Pawła Kaczmarka doprowadzili do remisu. Tym samym tarnowska Unia wywozi z Lublina punkt, po remisie 4:4.

W tabeli Jaskółki z dorobkiem 20 punktów są na 13. miejscu. W sobotę o 17 na własnym stadionie zagrają z Karpatami Krosno.