Ciemności w Bytowie i remis mieleckiej Stali

29.10.2017

W Nice Pierwszej Lidze piłkarskiej mielecka Stal w 15.kolejce wyjechała na Pomorze, by w Bytowie rywalizować z miejscową Drutex Bytovią. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki po efektownej wygranej z Chrobrym Głogów liczyli na podtrzymanie dobrej passy.

Od pierwszych minut próbowali pokonać bramkarza miejscowych. Jako pierwszy sygnał dał Krystian Gettinger, jednak golkiper miejscowych był czujny. Akcje kolegi skopiował Dominik Sadzawicki, lecz znów Andrzej Witan był na posterunku. Gospodarze również dwukrotnie zagrozili bramce mielczan, ale Radosław Majecki w obu przypadkach wykazał się refleksem.

W drugiej części meczu gospodarze znów zaatakowali, ale w tym przypadku zawiodła skuteczność. Po raz kolejny również zawiodła elektryka na stadionie w Bytowie. W 67 minucie zgasły jupitery na stadionie Drutex Bytovii, a mecz został przerwany na kwadrans. Po wznowieniu gry nic wielkiego na zielonej murawie się nie wydarzyło i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W tabeli mielecka Stal na szóstym miejscu z 22 punktami. W piątek w ramach 16.kolejki Nice Pierwszej Ligi ekipa z Podkarpacia podejmie drużynę Stomilu Olsztyn.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Robert Wardzała
play
Słowo za Słowo (NS)- Michał Kądziołka
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN