Deszcz i zimno z nieba, emocje na zielonej murawie

12.04.2019

Mimo prognozowanej niskiej temperatury i deszczu, na pewno rozgrzeją kibiców emocje na piłkarskich stadionach. Sporo będzie się działo na boiskach czwartej ligi oraz klas okręgowych.

W czwartej lidze podkarpackiej piłkarze zmierzą się w 23.kolejce. W sobotę o 16 Wisłoka Dębica podejmie zespół Polonii Przemyśl, w niedzielę o 14 w Tuczempach, miejscowy Piast rywalizował będzie z piłkarzami Igloopolu Dębica. Godzinę później rozpocznie się pojedynek w Pilznie, gdzie miejscowy Klub Sportowy Legion zagra z Koroną Rzeszów.

W czwartej lidze małopolskiej na ten weekend zaplanowano 20 serię spotkań. Trzy punkty bez wybiegania na zieloną murawę dopisują piłkarze Tarnovii. Z kolei tarnowska Unia pokonała w czwartkowym pojedynku Barciczankę 2:1. W sobotę o 14 LKS Szaflary podejmie Watrę Białka Tatrzańska, o 17 Glinik Gorlice zmierzy się z Bocheńskim Klubem Sportowym, zaś w Limanowej Limanovia zagra z Orkanem Szczyrzyc. W niedzielę o 14 drugi zespół Sandecji Nowy Sącz podejmie Lubań Maniowy, o 16 Dunajec Zakliczyn zmierzy się z Popradem Muszyna, o 17 GKS Drwinia z piłkarzami Okocimskiego Brzesko.

W brzesko – bocheńskiej okręgówce w ten weekend rozegrana zostanie 17.kolejka spotkań. W sobotę o 16 Olimpia Kąty podejmie piłkarzy Strażaka Mokrzyska. Godzinę później rozpoczną się spotkania Rzezawianki z Pagenem Gnojnik, piłkarzy Orła Dębno z Radłovią, Jadowniczanki z Arkadią Olszyny oraz Rylovii z Rabą Książnice. W niedzielę o 16:30 Olimpia Bucze podejmie piłkarzy Tarnavii, a pół godziny później rozpocznie się spotkanie Sokoła Maszkienice z Naprzodem Sobolów.

W tarnowskiej okręgówce czas na 20.kolejkę spotkań. W sobotę o 14 Dunajec Zbylitowska Góra podejmie Polan Żabno, o 17 LKS Ładna zagra z Tuchovią, a Zorza Zaczarnie na stadionie w Śmignie z Olimpią Wojnicz. W niedzielę o 13:30 Pogórze Pleśna zagra z Wisłą Szczucin, o 15 Ciężkowianka zmierzy się z LUKSem Wola Radłowska, zaś o 16 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska podejmie graczy Klubu Sportowego Śmigno. O 17 GKS Gromnik gościć będzie lidera Wolanię Wola Rzędzińska, zaś LUKS Skrzyszów piłkarzy tarnowskiego Metalu.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy