Efektowna wygrana piłkarzy mieleckiej Stali [ZDJĘCIA]

22.10.2017

W Nice Pierwszej Lidze piłkarskiej mielecka Stal podejmowała piłkarzy Chrobrego Głogów. Dla gospodarzy był to ważny pojedynek, po serii czterech spotkań bez wygranej.

Tym razem już w 9 minucie Mateusz Cholewiak dał prowadzenie Stali. W kolejnych minutach gry gospodarze nie forsowali tempa i czekali na błąd defensywy lubuskiego zespołu. A te przytrafiły się w drugiej części meczu. W 51 minucie Piotr Marciniec podwyższył na 2:0, a dziesięć minut później Dejan Djermanović ustalił wynik spotkania. Mimo że do końca Stal była niezwykle groźna w ataku, to nie potrafiła tego przełożyć na kolejne bramki. Ostatecznie mielczanie wygrywają z Chrobrym Głogów 3:0.

W tabeli ligowej mielczanie nadal na piątym miejscu, mają w swoim dorobku 21 punktów. Za tydzień w 15.kolejce wyjeżdżają do Bytowa, gdzie zmierzą się z miejscową Drutex-Bytovią.