Efektowna wygrana Wisłoki, remis Igloopolu i Rzemieślnika

17.04.2018

W czwartej lidze podkarpackiej rozegrano 23.kolejkę spotkań. Obie dębickie drużyny i zespół z Pilzna w ten weekend powiększyły swój dorobek punktowy.

Efektowne zwycięstwo odniosła Wisłoki Dębica nad drużyną LKS Pisarowice. Po bramkach Adriana Nowaka, Kacpra Maika, Damiana Łanuchy i Konrada Husa dębiczanie wygrali 4:0. Punkt z Nowej Sarzyny przywożą piłkarze Igloopolu. Dębiczanie prowadzili od 40 minuty po trafieniu Łukasza Stefanika z miejscową Unią. Gospodarze wyrównali jednak w doliczonym czasie gry i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Z kolei podziałem punktów zakończyła się rywalizacja Rzemieślnika Pilzno z Błękitnymi Ropczyce. Gospodarze przegrywali do przerwy 0:2, jednak po bramkach Jakuba Szymańskiego i Tomasza Baryczy udało się zremisować.

W tabeli Rzemieślnik Pilzno jest czwarty Wisłoka Dębica szósta, a Igloopol dziewiąty.