Emocje na parkietach piłki ręcznej

23.02.2019

Sporo emocji czeka kibiców piłki ręcznej. O utrzymanie w gronie najlepszych polskich drużyn zagra mielecka SPR Stal. Tarnowski SPR PWSZ z kolei będzie bronił pozycji lidera i zbierał punkty potrzebne do awansu o szczebel wyżej.

W PGNiG Superlidze SPR Stal Mielec zmierzy się w Głogowie z Chrobrym. Drużyna z Podkarpacia, która od blisko trzech miesięcy nie zaznała smaku zwycięstwa będzie przygotowywać się do walki o utrzymanie w gronie najlepszych drużyn w Polsce. Nie wykluczone że pokusi się również o sprawienie niespodzianki na parkiecie na Dolnym Śląsku.

W pierwszej lidze – lider SPR PWSZ Tarnów po zaciętym pojedynku w Legionowie i jednobramkowym zwycięstwie, tym razem podejmie na własnym parkiecie drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Rywale tarnowian nie błyszczą w tym sezonie, natomiast w barwach zespołu trenera Ryszarda Tabora dobrze wkomponował się Jakub Ćwięka. To on będzie próbował zastąpić najlepszego strzelca Daniela Dutkę. Początek rywalizacji w hali PWSZ przy ulicy Mickiewicza w Tarnowie w sobotę o godzinie 18.

Natomiast walcząca o awans do pierwszej ligi drużyna MOSiRu Bochnia zmierzy się w Kielcach z drugim zespołem VIVE PGE. Młodzi zawodnicy ze Świętokrzyskiego sprawili już kilka niespodzianek, natomiast bochnianie zdobywają doświadczenie. Kto wygra uniknie ostatniego miejsca na koniec sezonu. Początek rywalizacji w Kielcach w sobotę o godzinie 16:30.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (M) - Józefa Szczurek-Żelazko
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN