Falstart piłkarzy Tarnovii [ZDJĘCIA]

13.08.2019

Po kilkutygodniowej przerwie na zieloną murawę wrócili piłkarze czwartej ligi małopolskiej. W pojedynku inaugurującym rozgrywki, Tarnovia podejmowała Barciczankę.

Gospodarze z zamiarem zainkasowania trzech punktów, rozpoczęli z wielkim animuszem. Jednak brakowało wykończenia i skuteczności. Po zmianie stron Barciczanka, która dopiero w czwartek zgłosiła większość zawodników do gry zaatakowała śmielej i w 85 minucie uzyskała bramkę na wagę trzech punktów. Doświadczony Marek Maślejak uwolnił się z obrońców Tarnovii i mocnym strzałem pokonał bramkarza miejscowych. Gospodarze w tym meczu razili nieskutecznością oraz grą w poprzek boiska oraz do bramkarza. Na inaugurację Tarnovia przegrywa z Barciczanką 0:1.

W innych sobotnich spotkaniach Poprad Muszyna pokonał Limanovię 4:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Mateusz Orzechowski, Dawid Polański, Mateusz Wilk oraz Kamil Baran.

Beniaminek Wolania Wola Rzędzińska remisuje z Bocheńskim Klubem Sportowym 2:2. Po 40 minutach gospodarze prowadzili po trafieniach Mateusza Michonia i Artura Nowaka. Jednak piłkarze z miasta soli zdobyli jeszcze bramkę przed przerwą a jej autorem był Jarosław Ulas. Po zmianie stron bochnianie wyrównali po trafieniu Patryka Kury. Goście mieli szansę na wywiezienie trzech punktów z Woli Rzędzińskiej, ale rzut karny zmarnował Daniel Bukowiec. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się podziałem punktów i remisem 2:2.