Grad goli w Nowym Sączu

14.10.2019

Wynikiem 4-4 zakończyło się piątkowe spotkanie miejscowej Sandecji z Chojniczanką Chojnice.

Strzelanie już w pierwszej minucie rozpoczęli goście, a dokładnie Toni Canejo. Na gola Hiszpana szybko odpowiedział jednak Tiago i już po siedmiu minutach gry był remis 1-1. Chwilę później padł kolejny gol, a to za sprawą Marcina Flisa. Na 3-1 podwyższył Radosław Kanach. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę dla Chojniczanki zdobył Emil Drozdowicz.

Na kolejne trafienie kibice nie czekali długo, bo już 2 minuty po zmianie stron wyrównał Mateusz Bartosiak. Chwilę później Sandecja znów wyszła na prowadzenie dzięki bramce Michala Pitera Bucko. Strzelecką kanonadę na stadionie przy ulicy Kilińskiego zakończył w 64 minucie Mateusz Kuzimski.

Sądeczanie w dalszym ciągu okupują 14 miejsce w ligowej tabeli.