Grupa Azoty PWSZ Tarnów z szansami na drużynę juniorek [ZDJĘCIA]

13.04.2018

Ponad 30 młodych siatkarek uczestniczyło w drugim tarnowskim campie. Sprawdzian umiejętności ma za zadanie wyłonić grupę juniorek, które będą rywalizować na małopolskich parkietach.

Pod okiem drugiego trenera pierwszoligowej drużyny Grupy Azoty PWSZ Michała Madejskiego, każda z uczestniczek spotkania prezentowała swoje umiejętności indywidualne oraz w grze zespołowej. -Jest szansa by jesienią drużyna tarnowskich juniorek wystartowała. W moim notesie znalazło się kilkanaście nazwisk zawodniczek, które wstępnie wyraziły akces do zespołu. Kilka z nich obecnie uczy się w Rzeszowie, kolejne od września byłyby uczennicami XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Tarnowie. Pozwala to na prowadzenie regularnych treningów, a w weekendy na rywalizację z innymi drużynami. Najbliższe dni pokażą, jak duże zainteresowanie będzie powstaniem zespołu juniorek Grupy Azoty PWSZ Tarnów – mówi Michał Madejski.

Według planów, drużyna juniorek rozpoczęłaby zajęcia i przygotowania do rozgrywek w sierpniu, wraz z pierwszoligową ekipą siatkarek.

administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - ks. Piotr Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN