Gryf Mistrzem Podkarpacia po raz czwarty!

02.12.2019

Na dębickiej pływalni odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, w której uczestniczyło niespełna 250 zawodników i zawodniczek z 19 klubów całego województwa.

Gryf Dębica reprezentowała liczna 39-osobowa ekipa która wspólnymi siłami sięgnęła po raz kolejny po mistrzostwo naszego regionu.

O bardzo wysokim poziomie pływania świadczy fakt iż dębiczanie pobili 16 rekordów Podkarpacia.

Wyniki Gryfów:

Gabriela Szczudło (rocznik 2005) – Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii 14 latek
-1 miejsce na 50m stylem dowolnym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 100m stylem dowolnym
-1 miejsce na 200m stylem dowolnym
-1 miejsce na 50m stylem motylkowym
-1 miejsce na 50m stylem grzbietowym
-1 miejsce na 100m stylem zmiennym
-2 miejsce na 400m stylem dowolnym

Jakub Lenczowski (rocznik 2006) – Najlepszy zawodnik Mistrzostw w kategorii 13 latków
-1 miejsce na 50m stylem klasycznym
-1 miejsce na 100m stylem klasycznym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 200m stylem klasycznym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 200m stylem dowolnym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-2 miejsce na 50m stylem dowolnym
-2 miejsce na 100m stylem zmiennym
-2 miejsce na 200m stylem zmiennym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego

Tymoteusz Jarząb (rocznik 2006) – 2-gi Najlepszy zawodnik Mistrzostw w kategorii 13 latków
-1 miejsce na 50m stylem grzbietowym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 100m stylem grzbietowym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 100m stylem zmiennym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 200m stylem zmiennym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 400m stylem zmiennym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 50m stylem dowolnym
-1 miejsce na 400m stylem dowolnym
-1 miejsce na 1500m stylem dowolnym
-2 miejsce na 100m stylem dowolnym
-3 miejsce na 50m stylem klasycznym

Natalia Szopa (rocznik 2007) – Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii 12 latek
-1 miejsce na 50m stylem dowolnym
-1 miejsce na 100m stylem dowolnym
-1 miejsce na 200m stylem dowolnym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego
-1 miejsce na 400m stylem dowolnym
-1 miejsce na 50m stylem klasycznym
-3 miejsce na 100m stylem klasycznym
-PK (poza konkurencją) na 800m stylem dowolnym – Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego

Katarzyna Górniak (rocznik 1995) – Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii OPEN
-1 miejsce na 50m stylem dowolnym
-1 miejsce na 50m stylem motylkowym
-1 miejsce na 50m stylem grzbietowym
-1 miejsce na 100m stylem dowolnym
-1 miejsce na 100m stylem zmiennym

Patrycja Ziobro (rocznik 2006) – 2-ga Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii 13 latek
-1 miejsce na 100m stylem motylkowym
-1 miejsce na 200m stylem motylkowym
-1 miejsce na 200m stylem dowolnym
-1 miejsce na 400m stylem dowolnym
-1 miejsce na 800m stylem dowolnym
-2 miejsce na 50m stylem motylkowym
-2 miejsce na 100m stylem dowolnym

Joanna Świątek (rocznik 2002) – 2-ga Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii OPEN
-1 miejsce na 100m stylem motylkowym
-2 miejsce na 50m stylem motylkowym
-3 miejsce na 200m stylem motylkowym
-3 miejsce na 100m stylem zmiennym

Dominika Kulaga (rocznik 1997) – 3-cia Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii OPEN
-1 miejsce na 100m stylem grzbietowym
-1 miejsce na 50m stylem klasycznym
-2 miejsce na 50m stylem grzbietowym
-2 miejsce na 100m stylem zmiennym
-3 miejsce na 50m stylem dowolnym
-3 miejsce na 50m stylem motylkowym

Julia Lipińska (rocznik 2007) – 3-cia Najlepsza zawodniczka Mistrzostw w kategorii 12 latek
-1 miejsce na 200m stylem klasycznym
-2 miejsce na 100m stylem klasycznym
-2 miejsce na 200m stylem dowolnym
-2 miejsce na 400m stylem dowolnym
-2 miejsce na 100m stylem zmiennym
-2 miejsce na 200m stylem zmiennym
-3 miejsce na 50m stylem klasycznym
-3 miejsce na 50m stylem motylkowym

Wiktoria Rżany (rocznik 2002)
-1 miejsce na 100m stylem klasycznym
-1 miejsce na 200m stylem klasycznym
-2 miejsce na 50m stylem klasycznym

Miłosz Świstak (rocznik 2006)
-1 miejsce na 200m stylem motylkowym
-2 miejsce na 100m stylem motylkowym
-3 miejsce na 400m stylem zmiennym

Igor Cudecki (rocznik 2006)
-2 miejsce na 50m stylem klasycznym
-2 miejsce na 100m stylem klasycznym
-2 miejsce na 200m stylem motylkowym
-3 miejsce na 200m stylem klasycznym
-3 miejsce na 50m stylem motylkowym
-3 miejsce na 100m stylem motylkowym

Jakub Kałuża (rocznik 2002)
-1 miejsce na 200m stylem dowolnym
-2 miejsce na 100m stylem dowolnym
-3 miejsce na 400m stylem dowolnym

Gabriela Kozioł (rocznik 2007)
-2 miejsce na 50m stylem grzbietowym
-2 miejsce na 100m stylem grzbietowym
-2 miejsce na 200m stylem grzbietowym
-3 miejsce na 100m stylem zmiennym
-3 miejsce na 200m stylem zmiennym

Liwia Florkiewicz (rocznik 2003)
-2 miejsce na 50m stylem dowolnym
-2 miejsce na 100m stylem dowolnym
-2 miejsce na 200m stylem dowolnym

Antoni Horodyński (rocznik 2004)
-1 miejsce na 50m stylem dowolnym
-3 miejsce na 100m stylem dowolnym
-2 miejsce na 200m stylem dowolnym
-1 miejsce na 400m stylem dowolnym

Patryk Chmura (rocznik 2001)
-2 miejsce na 50m stylem grzbietowym

Wiktor Tarasek (rocznik 2004)
-2 miejsce na 50m stylem dowolnym

Patrycja Szaraniec (rocznik 2004)
-2 miejsce na 200m stylem grzbietowym

Joanna Jaskot (rocznik 2005)
-2 miejsce na 200m stylem klasycznym

Patrycja Rowińska (rocznik 2006)
-3 miejsce na 50m stylem klasycznym
-3 miejsce na 400m stylem zmiennym

Natalia Szerszeń (rocznik 2002)
-3 miejsce na 200m stylem dowolnym
-3 miejsce na 200m stylem zmiennym
-3 miejsce na 100m stylem dowolnym
-3 miejsce na 100m stylem grzbietowym

Emilia Cieśla (rocznik 2006)
-3 miejsce na 200m stylem grzbietowym

Igor Zima (rocznik 2004)
-3 miejsce na 200m stylem grzbietowym

Patryk Zięba (rocznik 2000)
-3 miejsce na 50m stylem dowolnym

Robert Żyła (rocznik 2004)
-3 miejsce na 200m stylem motylkowym

Sztafeta 4x50m stylem zmiennym KOBIET
1 miejsce i Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego w składzie: (Katarzyna Górniak, Dominika Kulaga, Joanna Światek oraz Gabriela Szczudło)
-2 miejsce w składzie: (Natalia Szerszeń, Wiktoria Rżany, Patrycja Szaraniec oraz Liwia Florkiewicz)

Sztafeta 4x50m stylem zmiennym MĘŻCZYZN
-1 miejsce w składzie: (Patryk Chmura, Jakub Lenczowski, Wiktor Tarasek oraz Antoni Horodyński)

Sztafeta 4x100m stylem dowolnym KOBIET
1 miejsce i Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego w składzie : (Joanna Świątek, Katarzyna Górniak, Dominika Kulaga oraz Gabriela Szczudło)
-3 miejsce w składzie: (Liwia Florkiewicz, Patrycja Szaraniec, Patrycja Ziobro oraz Natalia Szerszeń)

Sztafeta 4x100m stylem dowolnym MĘŻCZYZN
-1 miejsce w składzie: (Patryk Zięba, Tymoteusz Jarząb, Jakub Kałuża oraz Antoni Horodyński)

Sztafeta 4x100m stylem zmiennym KOBIET
1 miejsce i Nowy Rekord Okręgu Podkarpackiego w składzie: (Katarzyna Górniak, Dominika Kulaga, Joanna Świątek oraz Gabriela Szczudło)
-3 miejsce w składzie: (Patrycja Szaraniec, Patrycja Rowińska, Gabriela Kozioł oraz Natalia Szopa)

Sztafeta 4x100m stylem zmiennym MĘŻCZYZN
-2 miejsce w składzie: (Tymoteusz Jarząb, Jakub Lenczowski, Jakub Kałuża oraz Antoni Horodyński)

W zawodach uczestniczyli również: Karolina Tabiś, Maja Mazur, Jagoda Nowak, Bartek Mazur, Patrycja Bratuś, Jessica Grych, Aleksandra Boratyn, Radosław Karasiński, Karol Sibiga, Tymoteusz Bieszczad
Krzysztof Karasiński, Wiktor Bocheński oraz Paweł Morawczyński którzy również zaprezentowali się z doskonałej strony licznie poprawiając swoje dotychczasowe rekordy życiowe.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszej motywacji i spełnianiu się w swej pasji!

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Katarzyna Kalita, Rafał Huszno
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30