Jaskółki powalczą o punkty na torze w Łodzi

15.06.2019

W niedzielne popołudnie rozegrana zostanie 9 seria spotkań w żużlowej Nice Pierwszej Lidze. Tarnowska Unia zmierzy się w Łodzi z miejscowym Orłem.

Jaskółki w tym spotkaniu wystąpią bez kontuzjowanego Artura Mroczki. W pierwszej parze pojedzie Wiktor Kulakov z Ernestem Kozą, w drugiej zaprezentują się Artur Czaja z Danielem Kaczmarkiem. Szwed Peter Ljung znalazł się pod numerem 5, a za partnera z pary będzie miał jednego z tarnowskich juniorów. Wiadomo że pod numerem 6 wystąpi Mateusz Cierniak, zaś drugim młodzieżowcem będzie ktoś z pary Daniel Rempała lub Przemysław Konieczny.

Gospodarze na to spotkanie awizowali najmocniejszy i sprawdzony w ostatnich pojedynkach składem. Tobiasz Musielak pojedzie w pierwszej parze z Australijczykiem Rohanem Tungatem, w kolejnej Rafał Okoniewski z Niemcem Kaiem Huckenbeckiem. Daniel Jeleniewski poprowadzi parę juniorów Kamila Kiełbasę i Piotra Pióro.

W pierwszej rywalizacji na tarnowskim torze wygrały Jaskółki 47:43. Spotkanie w na łódzkim torze rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:30.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jakub Bulzak
play
Słowo za słowo - Urszula Rusecka
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN