Jaskółki po wygraną z liderem z Rybnika

22.06.2019

W ten weekend tarnowscy żużlowcy podejmą na własnym torze lidera rozgrywek Nice Pierwszej Ligi. Jaskółki w niedzielne popołudnie pojadą z PGG ROW Rybnik. Tarnowianie, którzy są wiceliderem tabeli, chcą powalczyć o zwycięstwo i być może bonus.

W rywalizacji na rybnickim torze Jaskółki uległy 35:43, a spotkanie zostało przerwane po 13 wyścigach. Tym razem pogoda powinna być sprzymierzeńcem żużlowców. Tarnowianie prawdopodobnie nadal będą musieli sobie radzić bez Artura Mroczki, który dopiero kilka dni temu rozpoczął treningi.

W pierwszej parze Peter Ljung pojedzie z Ernestem Kozą, w drugiej Daniel Kaczmarek z Arturem Czają. Z juniorami tym razem wystąpi Wiktor Kulakov. Z kolei nie wiadomo kto wystąpi jako drugi junior Jaskółek oprócz Mateusza Cierniaka. Z kolei rybniczanie do Tarnowa awizowali najmocniejszy skład.

W pierwszej parze pojadą Troy Batchelor i Nick Morris, w drugiej Mateusz Szczepaniak i Linus Sundstroem. Z juniorami zaprezentuje się Kacper Woryna. Początek rywalizacji na tarnowskim torze w niedzielę o godzinie 14:30.

rdn_f TV
play
Przegląd prasy katolickiej - Dorota Kunc, ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN