Już niebawem II Memoriał Krystiana Popieli

30.12.2019

Turniej szkółek piłkarskich, licytacja sportowych fantów oraz mecz gwiazd. To tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na uczestników drugiej już edycji wydarzenia ku pamięci tragicznie zmarłego młodego piłkarza.

Tuż po śmierci Krystiana jego rodzina założyła Fundację „Dzielmy się uśmiechem”, która pomaga młodym sportowcom po wypadkach lub ciężkich kontuzjach.

Chcemy budować coś pozytywnego, chcemy pomagać. Krystian był młodym sportowcem. Dzięki naszej fundacji wspierać, pomagać młodym sportowcom i dawać im drugą szansę, by mogli wrócić do tego co kochają – mówi Jarosław Popiela, tata Krystiana.

Ten turniej będzie przede wszystkim okazją do wspomnienia osoby Krystiana – mówi Paweł Popiela, kuzyn zmarłego rok temu piłkarza. – Chcemy pokazać naszym adeptom, że warto trenować, warto grać w piłkę. Będą mieli okazję przyjrzeć się wspaniałym gościom, którzy będą brać udział w memoriale.

W turnieju w tarnowskiej Jaskółce zobaczymy młodych zawodników z klubów, które na co dzień występują w PKO BP Ekstraklasie. Będą to m.in. Legia Warszawa, Wisła Kraków, czy Lech Poznań, ale także Unia Tarnów.

Na zakończenie mecz pomiędzy drużyną Krystek Team, a byłymi gwiazdami polskiej piłki nożnej. Swój udział potwierdzili chociażby Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski, czy Kamil Kosowski.

II Memoriał Krystiana Popieli 11 i 12 stycznia.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN