Już w sobotę Strażmagedon w Jadownikacch

21.08.2019

Uwaga – twardzi zawodnicy i przedstawiciele służb mundurowych.

Jeszcze tylko do dzisiaj można opłacić wpisowe na udział w sobotnim Strażmagedonie – biegu przełajowym na dystansie 7 km z 25 przeszkodami.

W imprezie sił spróbować może każdy, nie trzeba być związanym ze służbami mundurowymi, również osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców.

Głównym celem jest dobra zabawa związana z uczestnictwem w wydarzeniu sportowym, propagującym zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek i współzawodnictwo sportowe wśród strażaków, służb mundurowych oraz wszystkich innych zwolenników ekstremalnych zmagań terenowych. Organizatorzy Jednostka OSP z Jadownik, Zarząd Powiatowy OSP w Brzesku oraz samorządy miejscowej gminy i powiatu zapewniają profesjonalny pomiar czasu.

Start biegu na Ranczu Pasja w sobotę o godzinie 10:00. Trasa przebiega przez bezdroża, tereny leśne, drogi polne i tereny podmokłe. Wśród 25 przeszkód są naturalne jak: stawy, strumienie, wzniesienia i drzewa, ale też sztuczne jak: ściany, liny, równoważnie, zasieki, kurtyny wodne.

Celem zmagań jest wyłonienie: ‚NAJTWARDSZEJ JEDNOSTKI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ” oraz ‚NAJTWARDSZEGO ZAWODNIKA”. Szczegóły regulaminu można znaleźć m.in. na stronie brzeskiego powiatu.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Przegląd prasy katolickiej - Aneta Mleczko, ks. Marcin Gryzło
play
Słowo za Słowo (NS)- Tomasz Szołdrowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30