Kazimierz Moskal zostanie trenerem Sandecji Nowy Sącz

19.12.2017

Nie Niemiec Tomas Oral, a polski szkoleniowiec obejmie Sandecję Nowy Sącz – dowiedziało się radio RDN Nowy Sącz. Możliwe, że kontrakt z Kazimierzem Moskalem zostanie podpisany już we wtorek (19.12).

Na początku zeszłego tygodnia zwolniony został Radosław Mroczkowski, który wywalczył z Sandecją awans do Lotto Ekstraklasy. W 19 meczach wywalczył 19 punktów i został zwolniony. W spotkaniach z Wisłą Płock i Lechią Gdańsk zastępował go Janusz Świerad. Oba mecze biało-czarni zremisowali 2:2 i przed przerwą zimową są na 14. miejscu w tabeli. Kolejne mecze w lutym.

Kazimierz Moskal pracował poprzednio w Pogoni Szczecin, Wiśle Kraków, GKS-ie Katowice i Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Wcześniej był piłkarzem Wisły Kraków, Górnika Zabrze, Lecha Poznań.

Jak już informowaliśmy, Sandecja prowadziła też rozmowy z niemieckim szkoleniowcem Tomasem Oralem. Chęć pracy w Sandecji zgłaszali też: były selekcjoner reprezentacji Łotwy Marians Pahars, były trener Leeds United Neil Redfearn, czy znany z pracy w Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin i Podbeskidziu Bielsko-Biała Słowak Jan Kocian.

Aktualizacja.

Kazimierz Moskal ogłoszony trenerem Sandecji Nowy Sącz! Czytaj o tym poniżej:

Kazimierz Moskal trenerem Sandecji Nowy Sącz

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN