Ligowe ostatki piłkarskie w regionie

14.06.2019

Ligowe ostatki na boiskach w regionie. W czwartej lidze małopolskiej do rozstrzygnięcia została sprawa spadku pomiędzy GKS Drwinia i Dunajcem Zakliczyn. W brzesko-bocheńskiej okręgówce nadal nie wiadomo, kto będzie cieszył się z wygranej na koniec sezonu. Sprawy spadków zostały już praktycznie wyjaśnione w obu grupach.

W czwartej lidze małopolskiej rozegrana zostanie ostatnia 30.kolejka spotkań. Już dziś o 18 Limanovia podejmie na własnym stadionie Barciczankę. W sobotę o 14 Watra Białka Tatrzańska podejmie Tarnovię, o 16 Lubań Maniowy zagra z Bocheńskim Klubem Sportowym, Poprad Muszyna z Glinikiem Gorlice, Orkan Szczyrzyc zmierzy się z tarnowską Unią. Ważne spotkanie rozegrają piłkarze Dunajca Zakliczyn, którzy rywalizować będą z drugą drużyną Sandecji Nowy Sącz. Z kolei LKS Szaflary gościł będzie GKS Drwinia. W przypadku wygranej zespołu z Zakliczyna i porażce ekipy z Drwini, to gracze Dunajca utrzymają się w czwartej lidze. Sezon kończą już gracze Okocimskiego Brzesko, którzy dopisują trzy punkty bez wychodzenia na zieloną murawę.

Również piłkarze czwartej ligi podkarpackiej zakończą w ten weekend sezon. Już dziś o 17 w Tuczempach miejscowy Piast podejmie ekipę Legionu Pilzno. W sobotę o 17 Wisłoka Dębica jako przyszłoroczny beniaminek trzeciej ligi pożegna się z czwartoligowym poziomem rozgrywek spotkaniem ze Stalą Gorzyce. Z kolei w Sanoku miejscowy EcoBall zagra z Igloopolem Dębica.

W brzesko-bocheńskiej okręgówce odrobione zostaną zaległości z 23.kolejki. W ostatni majowy weekend intensywne deszcze przeszkodziły w rozegraniu pojedynków. W sobotę o 16 lider tabeli Olimpia Kąty podejmie graczy Jadowniczanki, godzinę później Rzezawianka zmierzy się z Rylovią. O godzinie 18 Olimpia Bucze podejmie piłkarzy Raby Książnice, a Pagen Gnojnik Arkadię Olszyny. W niedziele o 15 Naprzód Sobolów zagra z Tarnavią, zaś godzinę później Sokół Maszkienice z Orłem Dębno.

Ostatnią kolejkę rozegrają piłkarze tarnowskiej okręgówki. Wszystkie pojedynki rozpoczną się w sobotę o godzinie 18. Ciężkowianka podejmie lidera Wolania Wola Rzędzińska, Polan Żabno Olimpię Wojnicz, zaś Klub Sportowy Śmigno tarnowski Metal. Na stadionie w Gromniku Tuchovia podejmie LUKS Skrzyszów, natomiast Wisła Szczucin zagra z Zorzą Zaczarnie, LUKS Wola Radłowska z GKS-em Gromnik, Pogórze Pleśna z Dunajcem Zbylitowska Góra, zaś LKS Ładna z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN