W Małopolsce start czwartej ligi, na Podkarpaciu kolejne starcia

16.03.2019

Rusza runda wiosenna w czwartej lidze małopolskiej. Z kolei na Podkarpaciu, futboliści wybiegną już po raz drugi w tym roku na zieloną murawę.

W sobotę o godzinie 11 na Stadionie Miejskim w Tarnowie – Mościcach piłkarze Unii zmierzą się z liderem tabeli Popradem Muszyna. Godzinę później rozpocznie się pojedynek w Gorlicach, gdzie Glinik zmierzy się z Watrą Białka Tatrzańska. O 14 w Brzesku Okocimski podejmie piłkarzy Tarnovii, zaś o 15:30 w Bochni, BKS sprawdzi formę piłkarzy Barciczanki. Natomiast w niedzielę o 14 drugi zespół Sandecji Nowy Sącz zmierzy się z Orkanem Szczyrzyc, o 15:30 Limanovia podejmie LKS Szaflary, natomiast pół godziny później GKS Drwinia zagra z Dunajcem Zakliczyn. Po tym jak z rozgrywek wycofali się piłkarze Olimpii Pisarzowa, pauzować w tej kolejce będą gracze Lubania Maniowy.

W czwartej lidze podkarpackiej rozegrana zostanie 19.kolejka spotkań. W niedzielę o 11 w Przemyślu miejscowa Polonia podejmie piłkarzy Igloopolu Dębica. Godzinę później rozpocznie się spotkanie w Przeworsku, gdzie drużyna Orła zagra z Klubem Sportowym Pilzno. Natomiast o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Parkowej w Dębicy, lider rozgrywek Wisłoka zagra z Sokołem Nisko.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy