Medale i puchary dla zwycięzców Leopak Oldboys Ligi [ZDJĘCIA]

06.12.2018

Zakończyły się rozgrywki czwartej serii Leopak Oldboys Ligi. Zespoły grające w rozgrywkach otrzymały puchary, podsumowane zostały statystyki indywidualne i drużynowe.

Triumfatorem została ekipa Can Pack Okocimskiego Brzesko, która wyprzedziła zespół Jackówki FB Wojtas z Limanowej. Trzecie miejsce przypadło zespołowi BKS Stalprodukt Oldboys Bochnia.

 

Zakończyły się rozgrywki czwartej serii Leopak Oldboys Ligi. Zespoły grające w rozgrywkach otrzymały puchary, podsumowane zostały statystyki indywidualne i drużynowe. Triumfatorem została ekipa Can Pack Okocimskiego Brzesko, która wyprzedziła zespół Jackówki FB Wojtas z Limanowej. Trzecie miejsce przypadło zespołowi BKS Stalprodukt Oldboys Bochnia.

Ale nie to było głównym akcentem imprezy. Jeden z piłkarzy drużyny z Brzeska – Ireneusz Salamon opowiedział o najważniejszym w swoim życiu pojedynku, który jak się okazało, nie stoczył na zielonej murawie, ale w szpitalu.

Koledzy z zespołu Piwoszy w najbliższym czasie chcą zorganizować turniej piłkarski, który ma przekonać innych zawodników czy też kibiców do badań.

 

Posłuchaj:
Ireneusz Salamon
Artur Legutko
Jacek Stokłosa i Paweł Jantoń
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy