Mieleccy szczypiorniści po pierwszą wygraną w tym roku

08.02.2019

Emocje na siatkarskich parkietach w PGNiG Superlidze mężczyzn oraz w niższych klasach rozgrywkowych. W piątek dojdzie do starcia w Mielcu, gdzie SPR Stal podejmie graczy MKS Kalisz. W pierwszej i drugiej lidze w sobotni wieczór zespoły z Tarnowa i Bochni zagrają przed własną publicznością.

Piłkarze ręczni SPR Stali Mielec dziś rozegrają kolejny pojedynek w PGNiG Superlidze. Drużyna z Podkarpacia podejmie na własnym parkiecie ekipę MKS Kalisz. Mamy szanse wreszcie odbić się od dna i zdobyć punkty – mówi rozgrywający mieleckiej drużyny Tomasz Mochocki.

Początek rywalizacji w hali przy ulicy Grunwaldzkiej w Mielcu dziś o godzinie 18:30.

W pierwszej lidze lider SPR PWSZ Tarnów zmierzy się na własnym parkiecie z KSSPR Końskie. Drużyna ze Świętokrzyskiego w pierwszym spotkaniu sprawiła niespodziankę i pokonała graczy trenera Ryszarda Tabora. Tarnowianie tym razem nie chcą sobie pozwolić na stratę punktów i będą walczyć o dopisanie kompletu do swojego dorobku. Początek rywalizacji w hali PWSZ przy ulicy Mickiewicza w Tarnowie w sobotę o godzinie 18.

Rundę finałową rozpoczynają szczypiorniści w drugiej lidze. Na początek MOSiR Bochnia podejmie na własnym parkiecie zespół AZS AGH Kraków. W drużynie ze stolicy Małopolski występuje kilku byłych graczy ekipy z miasta soli. Początek spotkania w hali przy ulicy Poniatowskiego w Bochni w sobotę o godzinie 18.

Posłuchaj:
Tomasza Mochockiego
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy