Młodzi piłkarze zagrają w memoriale Krystiana Popieli

25.01.2019

W sobotę i niedzielę na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, odbędzie się ogólnopolski turniej piłki nożnej „BLUE SOCCER – I Memoriał Krystiana Popieli”.

Rozgrywki toczyć się będą w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy urodzeni w roku 2007 rywalizować będą w sobotę, natomiast rocznik 2009 powalczy w niedzielę. W zawodach uczestniczyć będą czołowe drużyny z Polski m. in. Legia Warszawa, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin czy Wisła Płock. Dodatkową atrakcją pierwszego dnia turnieju będzie towarzyski mecz pomiędzy drużyną Krystek Team złożoną z najbliższej rodziny Krystiana Popieli, a drużyną gwiazd w której zaprezentują się byli reprezentanci polski m. in. Marcin i Michał Żewłakow, Marcin Mięciel, Kamil Kosowski czy Marcin Baszczyński. W rozgrywkach weźmie udział blisko 300 zawodników i trenerów z 20 klubów całej polski.

Sobotnim wieczorem w Restauracji Kasyno odbędzie się również uroczysta kolacja, podczas której zostaną wylicytowane piłkarskie pamiątki podarowane przez zaproszonych gości na rzecz Fundacji Dzielmy się Uśmiechem im. Krystiana Popieli.

Rywalizacja odbędzie się w sobotę i niedzielę na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Mickiewicza 8 w Tarnowie od godziny 8.

Posłuchaj:
Łukasza Popieli
Marcina Chrapustę oraz młodych piłkarzy
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jan Sipior
play
Słowo za słowo(NS)-Piotr Gąsienica
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN