Mocny powrót drugiego zespołu Bruk Bet Termaliki [ZDJĘCIA]

13.08.2019

W niedzielne przedpołudnie jako pierwsi na zielonej murawie zameldowali się piłkarze drugiej drużyny Bruk Bet Termaliki Nieciecza oraz Orkana Szczyrzyc. Gospodarze rozpoczęli bardzo szybko strzelanie bramek. W 2 minucie bramkarza gości pokonał Adrian Chłoń. Dwa kolejne trafienia Patrika Misaka sprawiły, że w 7 minucie drużyna z Niecieczy prowadziła 3:0. Jeszcze przed przerwą słowacki pomocnik dołożył jedno trafienie. Po zmianie stron w 50 minucie piąte trafienie dla gospodarzy zdobył Arni Vilhjamsson. Gdy wydawało się że kolejne bramki dla miejscowych to kwestia czasu, jedna z kontr zawodników Orkana zakończyła się celnym trafieniem. Karola Dybowskiego pokonał Kamil Lupa. Spotkanie zakończyło się wygraną drugiego zespołu Bruk Bet Termaliki 5:1.

W innych niedzielnych spotkaniach tarnowska Unia rywalizował w Drwini z GKS-em. Już w pierwszej minucie po faulu w polu karnym, Artur Biały skutecznie wykorzystał jedenastkę. Pół godziny później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Przed przerwą Jaskółki dołożyły dwa kolejne trafienia, a ich autorami byli Kamil Tyrka i Szymon Adamski. Po zmianie stron w 55 minucie Roman Stepankov wykorzystał rzut karny. Piątą bramkę dla Jaskółek zdobył w doliczonym czasie gry Maks Starzyk. Spotkanie zakończyło się wygraną Unii w Drwini z GKS-em 5:1. Watra Białka Tatrzańska wygrywa z Okocimskim Brzesko 2:0, a Lubań Maniowy pokonuje Glinik Gorlice 4:2. Beniaminek Wierchy Rabka Zdrój przegrywa z drugą drużyną Sandecji Nowy Sącz 1:3.