Niespodziewana porażka Tuchovi w Ładnej [ZDJĘCIA]

16.04.2019

W tarnowskiej okręgówce piłkarze rozegrali 20.serie spotkań. W Ładnej miejscowy LKS podejmował Tuchovię. Gospodarze po dwóch wysoko przegranych spotkaniach szukali punktów.

Po pierwszej bezbarwnej i bezbramkowej połowie w drugiej zaczęły się emocje. Najpierw na prowadzanie wyszli goście po trafieniu Daniela Rąpały. Jednak 180 sekund roztargnienia ekipy z Tuchowa zdecydowało o stracie punktów. W 72 minucie trafił w sytuacji sam na sam Grzegorz Jasiak, chwilę później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania z rzutu karnego. LKS Ładna niespodziewanie wygrywa z Tuchovią 2:1.

W innym sobotnim pojedynku Zorza Zaczarnie bezbramkowo zremisowała z Olimpią Wojnicz.

W niedzielnych pojedynkach Pogórze Pleśna remisuje z Wisłą Szczucin 2:2, Ciężkowianka bezbramkowo zremisowała z LUKS-em Wola Radłowska. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska z Klubem Sportowym Śmigno. W pojedynku na szczycie GKS Gromnik przegrał na własnym stadionie z Wolanią Wola Rzędzińska 0:2. Bramki dla lidera zdobyli Artur Nowak i Dominik Minorczyk. W ostatnim spotkaniu LUKS Skrzyszów przegrał z tarnowskim Metalem 0:3.

W tabeli na prowadzeniu Wolania Wola Rzędzińska z ośmioma punktami przewagi nad Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska i Zorzą Zaczarnie.

Posłuchaj:
Artura Prokopa
Grzegorza Jasiaka
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy