Dwa oblicza Wolanii Wola Rzędzińska [ZDJĘCIA]

17.04.2018

W czwartej lidze małopolskiej rozegrano 19.kolejkę spotkań. Znów punkty stracili piłkarze Limanovii, z kolei Lubań Maniowy grał do końca i w doliczonym czasie gry pokonał graczy Tarnovii.

Polan Żabno uległ na własnym stadionie piłkarzom Watry Białka Tatrzańska 0:2, Bocheński Klub Sportowy bezbramkowo zremisował z Glinikiem Gorlice. Poprad Muszyna musiał uznać wyższość drugiego zespołu Sandecji Nowy Sącz, ulegając 1:3.

Z kolei w Woli Rzędzińskiej Wolania rywalizowała z GKS Drwinia. Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 3:0. Po zmianie stron szybko stracili bramkę, a goście zawodnika. Nie przeszkodziło to w uzyskaniu kolejnego trafienia. Do końca trwała pogoń piłkarzy z Drwini, jednak tym razem szczęście i trzy punkty uśmiechnęły się do zespołu Wolanii. Po wygranej 3:2, futboliści z Woli Rzędzińskiej inkasują ważne dla nich oczka.

W niedzielnych pojedynkach Olimpia Pisarzowa bezbramkowo zremisowała z Klubem Sportowym Tymbark, Lubań Maniowy pokonał Tarnovię 2:1, Limanovia remisuje z Barciczanką 1:1, a Poprad Rytro wygrywa z Tuchovią 3:0.

W tabeli na czele futboliści Barciczanki trzy punkty przed Lubaniem Maniowy i Limanovią.

Posłuchaj:
Mateusz Staniec
Roman Ciochoń
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy